Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barbinka84

ahojte dievcata :)

Hlasim sa skoro po roku :)prsicka sa krasne usadili,zmakli,,,aj ked by som brala vacsie :) no,ale co uz bala som sa ,ze budem mat bomby...hhh
Vsetkym novym prsaticam blahozelam a prajem rychle zahojenie a nech ste spokojne :) A vsetkym novym cakatelkam BERTE CO NAJVACSIE :)) tak rychlo si na ne zvyknete ,ze sa vam budu zdat male,presne ako mne :))

tomyum1

rozalka
mas krasne prsia,ja teda u teba ziadnu asymetriu nevidim ako kukam tak kukam :-) fakt velmi pekne.

assaabloy
ako povedal lekar, este treba dat prskam cas kym sa usadia. trva to niekedy pol roka, niekedy rok, je to individualne... v kazdom pripade, kazda baba co bola na opke to ma PO neporovnatelne lepsie. Lenze potom uz sa skoro kazdej mali a chce bud vacsie alebo hlada kazdu chybu a nedokonalost (a mozno niekedy chceme aj nemozne:-)).
drzim palec a stastnu cestu :-)

assaabloy

Rozalka
mas uplnu pravdu. najdolezitejsie mam za sebou a uspesne a vsetko prebehlo bez komplikacii :) ja som taka stastna ze uz to mam za sebou :)
ivetka58
ahoj rada ta tu vidim :) uz v nedelu v noci odchadzam do blavy a potom pondelok rano odlietam za hranice do reality. beriem aj svojich rodicov a je dost mozne ze ich prinesiem naspat domov na sk :) pooperacnu mam nosit teraz nonstop este 3tyz a potom iba v noci az do 5tich mesiacov. nepytala som sa preco myslim ze preto lebo sa usadzaju. musim zajtra rano este zatelefonovat lekarovi, lebo vobec som sa nespytala ci mam nosit este ten pas, teraz ho nosim iba v noci.a este som sa spytala na push upku, tak mozem nosit vynimocne ale tato podprsenka sttahuje prsia k sebe a ja mam taku medzeru medzi prsiami akurat a netrebalo by tie prsia tlacit viac k sebe lebo tak by ostali.teraz je to dobre. tak som o nieco mudrejsia ;)a vdaka novym prsiam ooovela stastnejsia :)

Rozalka

Assaabloy,

nemáš začo, nechodím už tu často, len sem tam pozriem, a presne tvoje príspevky som prečítala... ja som fakt predtým nezbadala nejak extra že mám rozdielne prsia až doky ma upozornil, a upozornil na to čo som ti písala, že silikón všetky nedostatky ukáže.. som rada že to už bereš v pohode, život ide ďalej a uvidíš po kojení a časom či pôjdeš na reopku a poprípade do väčších... máš ich podľa mňa veľmi pekné, ani nevidno rozdieľ tak aby si bola stoho v depke... vytešuj sa a hlavne aj stoho že nemáš komplikácie... koľké riešia oveľa závažnejšie veci, ako to že milimeter tu a tam. ja som to nikdy nebrala tragicky, fakt vidím to na vlastné oči že jedny sú menšie, o tom ani nehovoriac ked sa postavím pred zrkadlo... v podprde už ani nevidno...

assaabloy

Rozalka
pozrela som tvoje fotky mam pocit ze sme rovnaky pripad (aj Susy1982) ale na tvojich vidno ako na mojich ten rozdiel ako bol pred opkou a ako je teraz. moj prsnik bol jeden mozno o cosi mensi.ty ich mas teraz ale krajsie plnejsie aj tak zhora ich tvar ale mas aj vacsie implantaty. predsalen ja mam v tom vacsom (co bol asi rovnaky s tvojim) 325ml a ty 390ml to uz je rozdiel. plnejsi krajsi tvar maju. velmi pekne k tvojej postave (velmi podobna mojej :))) a potesila si ma ze si mi napisala...dakujem
mata125
dakujem. troska som sa zlakla ked som videla ten rozdiel ale ked sa clovek pozrie na foto pred opkou tak hned ho zlost prejde :) ale nazivo su pekne to urcite :) tesim sa z nich velmi :)

tomyum1
dnes bola kontrola :) s tym fotenim si mala uplnu pravdu. tak vidno vsetky.ved sa pamatam ked som mala poslat prvykrat po emaily fotky lekarovi pred opkou aka som bola sokovana ze ten rozdiel je az tak vidno. vobec som sa tym nechcela dovtedy zaoberat. akonahle som videla fotky pred sebou uz som bola na 100% rozhodnuta ze si silikony dam a to co najskor. a bolo do dobre rozhodnutie :)
all
dnes som bola na kontrole po 5tich tyzdnoch od operacie. vsetko prebehlo v poriadku. do solarka mozem ist ale prelepit si jazvy, vyhybat sa zatazi, nosit pooperacnu este 3tyz a potom na spanie az 5mesiacov. rozdiel prsnikov je zhora vidiet ako povedal lekar aj zo spodu.. vysvetlil mi, ze moj sval je mozne ze je troska posunuty, ze ho viac namaham ako ten lavy. ako vsetci vieme, prava strana tela sa lisi s lavou a vsetko mame o troska ine. ja sportujem od mojich 6tich rokov, to svalstvo sa vyvijalo postupne tak myslim ze je to mozne. velka tragedia to nieje :) vsetko bude ok. a dnes som vyskusala prvu podprsenku 75C mi bola mala a bola vystuzena...ale 75D nevystuzena uplne perfektna. ale nekupila som si ju lebo bola ruzovaaaa :) a ja tu farbu nemam velmi rada tak na nakupy sa vyberiem zajtra. no a ked som vravela ze lutujem ze som si nedala vacsie, to stale plati, avsak aj tato velkost je velmi dobra potesujuuuca :)

mata125

assabloy
ahoj...no mne sa tie tvoje prsia pacia aj taketo ja tam moc tu nerovnost nevidim mozno maaaalinko ale ty si ich vidis nazivo...citam tu tvoje prispevky kazdy den...neviem ja by som na tvojom mieste este pockala s reopkou kym sa poriadne neusadia si este kratko po operacii...mozno budes prekvapena ako sa usadia...ak budes pouzivat ten pas tak sa mozno urovna ten prsnik..kazdopadne drzim palce :)