Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

slafci1807:-)sashinka1985
kočeny ja sa tak tesim na zajtra ze asi ani nezaspim:-)managerovi berem flasu vina zachvilu si asi aj potykame co stale nieco riesime inak uzasny clovek...som naozaj zvedava som vysoka cez 180 cm vaha vyse 70kg:-D a pod prsiami do 90cm takze mne tam toho napcha som si inak vsimla ze stredny profil je pekny neni to take moc vypukle na vrchu uvidim ale aj tak sa spytam kolko mi moze dat max pri anatomickych:-)slafci ty mas krasne prsia naozaj ako od sochara vymodelovane:-)tak drzte palce zajtra pisem:-)
sashea:ja som naozaj vysoka dufam ze 500 bude dost:-)
assaabloy:ahoj strasne moc ti drzim palce od zaciatku citam tv prispevky vela mi dali myslim ze aj dalsim kockam na fore..mas krasne prsia mozes byt spokojna a pis aj nadalej ak sa ti bude dat kazdy prispevok potesi:-)

sashea

Ja som bola u paliatku a bol zlaty, este aj je, o 2tyzdne mam dalsiu kontrolu, vzdy je precizny, dochvilny a strasne mily:) velka spokojnost.. a nastastie ma odhovoril od 390:D juj drzim ti palce moja:)

tomyum1

Assaabloy
Este pockaj 5 tyzdnov je malo na hodnotenie... Keby si nerobila fotky nazivo je to ok alebo aj tak si nespokojna? Lebo na foto vidno kazdy detail ktory si volnym okom ani nevsimnes. A fotky v casakoch kde obdivujeme dokonale postavicky si aj dokonale vyretusovane:-)

Som zvedava co ti povie lekar na konzultacii... Kontrole... Kedy ides??

tomyum1

Sashea
Mudr u kt si bola ty sa mi zda precizny ze sa vie vyhrat s prsani, nie len ze do rovnakych prs nacpat rovnake implantaty, to vie kazdy. Pozri foto v galerke adadka. Ina velkost implosov, rovnaky priemer zakladne (aby boli rovnake v priemere), len ine ml a profil na vyrovnanie rozdielu.
Chcem to vyskusat nech to mam najlepsie ako sa to da urobit, ked to ani potom nebude tip top (ako tvoje), ok, ale urobi sa vsetko co sa da chapes. Nechce sa mi cakat dalsich 10-15 r ked bude treba vymena, ze ved potom sa to opravi. Zijeme teraz...

tomyum1

Assaabloy
Na reopku k tomu istemu mudr nejdem, on je spokojny so svojou pracou. Nema vyznam s nim nieco riesit...

tomyum1

Sashea, anosa, assaabloy

Idem k dr paliatkovi, poslala som mu fotky este na jar a najprv povedal ze mam este vyckat ze je kratko po opke, tak som v sept bola znova za nim a sice je to lepsie ale nie dobre podla mna. Idem k nemu este na jednu konzultku pred opkou a opytam sa aj na korekciu cez dvorce ako pisala anosa. Lenze neviem ci chcem mat dalsie jazvy kedze uz mam v podprsnej ryhe. Inak ale ked som bola na konzultke u trsku este pred tou opkou co uz mam za sebou, nespominal takuto moznost...

sashea

Sashinka katuss
Fakt si myslim ze velkost a tvar zalezi od postavy.. ja mam len 360 a vyzeraju ako balony.. a ked tu citam 500 tak vyvalujem oci ze si to neviem predstavit:))))

sashea

Assaabloy, tomyum1
Ahojte kockyyy.. no ja nosim uz 2tyzden nevystuzenu s kosticami a skoncila som s velkostou 75D. Dufam ze sa ti prsko posunie aby si reopku nemusela riesit hned ale az neskor pri zvacseni:))) tomyum1- je to take nespravodlive ked si musis tolko vytrpet a este ti urobi opacnu asymetriu, to by mali reopnut zadarmo uz len kvoli referenciam:/ otras toto

anosa 12

Assabloy vidim, ze pises podobny problem, tiez som zvedava aky bude vysledok u mna. Bradavky mam rovno ,len rozdiel vo velkosti. Obe deti som kojila sice kratko ale len z jedneho prsa a to je vacsie.