Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nataša548

Ved tam zavolaj,podla mňa sa to dá určite ešte vymeniť.A kolko ml by si teda chcela?Ja mám približne rovnaké miery ako ty,ale fakt chod radšej do väčších.Budeš lutovať,uvidíš.

nika2008

Denisa 28,

výsledok z EKG a potvrdenie od internistu si určite zober a čo sa týka tej veľkosti, no závisí, aký máš základ, ale ak tam nemáš skoro nič, tak pod 400 ml nechoď. Ja mám 350 ml a frflem odkedy som si ich prvýkrát videla,lebo by som brala viac.

nataša548

Denisa,no ja neviem.Kamoška má 375ml a môžem Ti povedať,že tam skoro nič nemá.Po roku aj niečo ide na reopku.Ja mám dokonca 560ml a akože tiež to nie je bohviečo.Som si to predstavovala väčšie.Aby si potom nelutovala.

Rozalka

Zuzka.forum

aj podľa mňa to nemáš až také zlé ako to opisuješ. Musíš sa ukludniť, trošku vyčkaj a uvidíš. Ak sa to nezlepší alebo to nebudeš vedieť predýchať myslím tento stav, tak určite vyhľadaj nových doktorov, choď k viacerým na konzultácie. Držím palce aby sa to vyriešilo do tvojej spokojnosti a bola len a len šťastná.

henka88

zuzka.forum
ahoj, ja tiez zastavam nazor, aby si este pockala, min. tych 6 mesiacov. Ja som 10 mesiacov po a mozem za seba potvrdit, ze tie prsia sa neskutocne menia a usadzaju - to by napr. mohlo vyriesit tvoje rozdielne previsy. Si este moc skoro, aby si sa trapila, hoci si to viem predstavit, ako ta to trapi, ako to mozno sklamalo tvoje ocakavania. Ale preto ti aj z vlastnej skusenosti mozem poradit, ze vyckaj, nestresuj sa zbytocne, lebo podla mna tie prsia nemas nijako extra rozdielne. Ked si zoberieme tvoju predoslu asymetriu, tak ju mas dost vyrazne minimalizovanu, a ak ju aj vidno, nekrici. Mala by si sa preto tesit aj z týchto prsicok, spredu ich mas fakt v norme, a z profilu sa ti to casom este moze vykorigovat, cize to uvidis casom. A ak nie, potom bude treba nejake riesenia, aby si bola hlavne ty spokojna. Tiez by som urcite zasla na konzultaciu k inym doktorom, ale je zbytocne to riesit takto skoro. Zajedno, aj tak este na opku nemozes ist. A naozaj z tvojich reakcii a nespokojnosti som cakala, ze to bude vyzerat ovela horsie. Mozno to nie je dokonale, lenze to sa niekedy ani neda dosiahnut a najma vtedy ked napr. predtým si mala asymetriu. Drzim ti palce a vela vela sil, aby si to zvladla a vedela sa aspon z niecoho co sa tyka tvojich novych prs potesit.

bittersweet

Zuzka.forum nezufaj, ziadna kasa sa neje tak horuca....v zasade suhlasim s Nenou1, takto si na tom podla dr.Mladeka, byt na tvojom mieste obchodim si viacere konzultacie a vypocujem viacere nazory, mozno budes prekvapena! chapem ze si teraz z toho na prasky, ale mozno to nakoniec dopadne lepsie nez by si teraz cakala. s takymto problemom by som skusila aj konzultaciu v cechach ako Nena, ak by si chcela ist az do Prahy, tak kamoske tam top zmensili prsia, ale fakt ze majstrovske dielo!

Nena1

Zuzka.forum
si ešte skoro po opke. Na Tvojom mieste by som určite počkala min. pol roka. Ani jedna moznosť Tvojho doktora sa mi nepáči. Ak sa stav nezlepší, konzultovala by som to s inými nezávislymi doktormi. Pokiaľ nemáš iné komplikácie, máš čas to poriešiť v kľude a s rozvahou. Samozrejme, stálo by Ťa to nové peniaze. Je to na Tebe. Skus určite názor Dr. Červeňa. Objednaj sa na nezávislu konzultáciu, poprípade aj u iných doktorov a vyberaj si. Ja som tak učinila. Nakoniec ma čaká reopka v ČR. A hlavne nestresuj :-) Podľa mňa to nespraví ani menší ani väčší implantát. Asi treba upraviť kapsu na implantát. To je len moj laický názor. Aby prsia boli trošku vyššie a v spodnej časti sa nerozchádzali do strán. Držím palce!