Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Ahoj assaabloy
Co sa tyka podprdy po opke, kazdy lekar radi inak, niektori kazu kosticovu nevystuzenu podprdu (kosticu prisposobit), niektori sportovu podprdu. Ja som si kupila sportovu triumph ktora dobre drzi, a teraz ju pouzivam do fitka.
Drzim palce na kontrole nech je vsetko v poriadku a nech si spokojna. Tych 5 tyzdnov od tvojej opky sa mi zda ze ubehlo ako voda...
Dufam ze budes pisat aj zo zahranicia ako sa mas :-)

anosa 12

Ahojte, baby absolvovali ste kazda sono prs pred opkou? Mne dr. povedal ze ked mam sono z marca z tohto roku a opku mam teraz november, ze mu to postaci. Samozrejmenajradsej by som to absolvovala len v mojom meste plne terminy, takze skusim este Ba, len tazka logistika pri dvoch detoch.

deed

Slniecko
Idem k raczovi na konzultacku 27.11. Tak uvidim co povie a dufam ze opku da na januar :) nech to je cim skor

peta79

Môžem poprosiť o link do galérie? som tam prihlásená,len už 2mesiace som tam nebola a vymazala som aj link. Tak ak sa s tým dá niečo robiť,poprosím... Ďakujem :-)

deed

Assaabloy
Ked som si kukla tvoje foto tak si myslim ze aj take by mi stacili :) podla mna su akurat aj ked na foto to moze vyzerat trosku inak, nemas foto aj z boku?

deed

Assaabloy
Ked som si kukla tvoje foto tak si myslim ze aj take by mi stacili :) podla mna su akurat aj ked na foto to moze vyzerat trosku inak, nemas foto aj z boku?

assaabloy

deed
myslim si ze uplne v pohode a ze ti aj take pristanu ako som pozrela fotku. ta velkost implantatov zalezi nielen od vahy vysky ale aj hrudnika. niektore zeny najma stihlunke maju tak prepadnuty hrudnik, ze 450ml vyzeraju prirodzene velke akurat a na niektorych 450ml vyzeraju uz take vacsie. potom uz aj ten profil treba prisposobit. ja som chcela vysoky ale mam stredny. tak to malo byt. lekar tiez vie dobre poradit pre a proti.kazdopadne ked clovek do niecoho takeho ide tak uz poriadne ;) ako som pisala sama lutujem ze som nedala vacsie.

Myshka001

ALL

Ahojte baby, tak 16.12. 2013 to čaká a mňa a už sa neviem dočkať :) ide niektorá z vás v tento deň k dr. Červeňovi do Banskej Bystrice?