Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Dada77

Ifika

to s tym dalsim dietatom je pohoda. Moja sestra ma silikony uz dlho a momentalne uz 2 roky koji aj s nimi syna a nema s tym ziadny problem. Akurat ze po kojeni chce ist na reopku, lebo si ich chce dat upravit a zvacsit. ;)
Ja som veeelmi dlho googlila, ktoreho doktora zvolit. Nakoniec som isla na konzultaciu na jednu do Ruzinova a na jednu k Raczovi. Racz vyhral - perfektny pristup, velmi sa mi pacilo co navrhol, ake prsia aj silikony, nenasla som ani jeden negativny ohlas na neho a dalsia vec je, ze ja som z BA a cestovat sa mi nechce. Okrem toho co som pozerala robotu v galerke dvoch bab, co boli teraz u neho, tak sa mi velmi pacila jeho robota.

ifika

Ahojte, ja mam konzultaciu 19.11 v Ostrave u Dr. Vreskeho
odporucania mam z kazdej strany,
chcela by som ist aj co najskor do opky
aby som si nerozmyslela :D
mam jendo dieta a chcem dalsie aj 10 ked sa bude dat, ale tolko rokov nebudem cakat na objem ak preto teraz
uvazujem aj o interklinik, to ze su tam dr racz aj hedera dobry vo svojom fachu som sa uz docitala ale ja hladam este ako bonus aj super ludsky pristup, to tiez najdem u oboch dr? Tie ktore ste sa rozhodli pre jedneho z nich co prevladlo u vas?
Ja mam 168 cm a vazim 55kg, 2 kg dole a som spat na mojej predtehu vahe,
mam predstavu o minimalne 375 ml, VP, gulate pod prsom tak uvidim ci sa zhodnem s dr

katuss25

sashinka1985,deed
tak mam tam nieco malinko viac slafci je bezdetna ju to este len caka ja mam 2 deti nieco aj odkojene povedal mi ze mam 1cm tuku v prsniku ktory mi obali implantat lakaju ma tie anatomicke ale predstava ze budu na mne male no neviem asi dam gulate...uvidim v stredu no nech uz mam po fakt uz som taka nedockava aj vcera v plavkach uz nech som prsnata...ake chcete velkosti?ake ste postavy?a aky tvar?

Dada77

Cafte baby, tak ja som sa nakoniec tiez rozhodla pre Interklinik a Racza. Za dva tyzdne idem na to, 26.11. mam termin opky, tak uz zacinam riesit interne predoperacne a pomaly zacinam aj stresovat. ;)
Inak mne navrhol mentory anatomicke 440 jeden prsnik a 495 druhy prsnik, bude mi to robit cez dvorce, lebo mi ich bude este mierne posuvat, aby som ich nemala daleko od seba.
Tak drzte palce, urcite napisem a po opke poslem foto.

16kristina02

Ahojte, tak ja som 7 týždnou po opke, už sa citim super, višiel mi na lavej strane vnutorný steh, tak som trošku stresačila :-D Od zajtra idem na body forming skusiť čo zvladnem :-)

xxsandyxx

Sashinka1985
dala som si gulate 500ml vysoky profil, predtym som mala nulky..Mam pod svalom takze ta bolest a zotavovanie trvaju dlhsie

sashinka1985

Sandy este si len 10dni po opke, mas to este cerstve. Kazdym dnom to bude lepsie a lepsie uvidis. Ake si si dala,anatom ci gulate? A velkost?

xxsandyxx

Sashinka1985
ano u obidvoch, velkost aj tvar som si vybrala sama:), dr Hedera schvalil..
Dakujem, stale to este boliii:(

sashinka1985

Sandy ty si bola nakonzultacke aj u hederu aj u racza? Akano, obidvaja sa zhodli na rovnakej velkosti a tvare? Zavidim ti,ze uz mas potom. Dufam ze aj ja budem mat opku tak skoro ako ty:-)skore uzdravenie zelam :-)