Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xxsandyxx

deed, sashinka1985
samozrejme ze su obidvaja dobri, len Hedera sa mi zdal taky viac skusenejsi a preciznejsi, dokonca som zistila ze ma najlepsi rating zo vsetkych dr v BA, nie je sice moc zhovorcivy ale odvadza perfektne vysledky..Baby to je ale moj nazor a nechcem vas ovplyvnovat..Racz je tiez dobra volba :)
Na konzultacku som cakala 3 tyzdne a na opku tiez 3 tyzdne, mala som stastie lebo im vypadla pacientka..

sashinka1985

Ja osObne som nenaslaani jeden prispevok, kde by bud na hederu alebo racza bolo nieco zle povedane. Uz to necham tak, idem k raczovi a uvidim. Myslim, ze su dobri obaja, na racza vela bab pisalo, zeje velmi precizny. Aj fotky Odvedenej prace co som videla ci hederove alebo raczove, tak su dobre obe.som rada sandy, ze si spokojna a ze vsetko prebehlo ok. Ako dlho si cakala nna opku?

deed

Kocky ja som sa nerozhodovala, pocula som ze su obaja dobri a nechala som to na nahodu ku komu ma objednaju...sandy myslis ze racz je mensi profik? Hovor teraz rychlo kym sa este vieme rozhodnut :€

xxsandyxx

deed, sashinka1985
Ahojte, som 10 dni po op v interklinik u dr Hederu. Som rada ze ste si vybrali interklinik je naozaj na urovni. Dovolujem si ale tvrdit ze Hedera je vacsi profik ako Racz.. Pre mna bola odvedena praca na operacnom stole a po operacii dolezitejsia ako sympatie na konzultacii..

sashinka1985

Ahoj deed, som rada, ze ides k tomu doktorovi co aj ja.ides na konzultacku o tyzden po mne. Aj ja som zvedava, co mi povie, aky navrhne tvar aj velkost. Podla coho si si vybrala racza a nie hederu?

shiela

Lenkalili
ahoj no ešte som sa neobjednala, nenabrala som odvahu. akurát som dala zaregistrovať fotky. no nič tam nemám:-D.

shiela

Lenkalili
ahoj no ešte som sa neobjednala, nenabrala som odvahu. akurát som dala zaregistrovať fotky. no nič tam nemám:-D.

wendy18

Baby ktore ste uz po op a ste take stihlejsie tiez ste si videli pod prsiami slachy ked ste si uplne natiahli ruku nad hlavu?ja si to normalne tam vidim som 5tyz po op snad mi to casom zmizne kym sa tie slachy uplne natiahnu aj to citim ze ma to taha ked sa riadne povystieram poprehynam

deed

sashinka1985 katuss25
ja som dnes volala do interklinik a idem na konzultaciu 27.11. tiez k dr raczovi....tak som zvedava, co povie a na kedy mi termin opky :)

sashinka1985

Katuss25, ja som sa hned preinterklinik rozhodla a predk. Racza. Nad inymi ani neuvazujem. Ja to mam 2hodky tam a 2naspat. Videla som fotky slafci a ma ich pekne urobene. Tymas ale trosku vacsi zakladprs ako mala ona nie? Tak na tebe by tie 500 anatom vyzerali mozno aj plnsie ci niesom zvedava ako sa rozhodnes. Ty ides teraz v stredu,ja tu dalsiu stredu.daj vediet v stredu :-)