Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Katuss25 ano,idem k raczovi, pocula som aj ja, ze je dobry, tak som zvedava,ako tie prsia urobi mne. Kukala som aj ja galerku, hoci len mozno 30 bab som zatial presla. Niektore prsia sa mi vsak nepacia ako su urobene, posobia dost umelo Na mna, Ale niektore su urobene krasne. anatom vyzera priroDzenejsie, okruhle su viac vyrazne.potom daj vediet, ako sisa rozhodla.menzes ti meska zo stresu, v podvedomi na to vsetko myslis a kramy meskaju. Urcite to aj mna bude cakat:-)

sashinka1985

Slniecko83, ani sa nenazdas a bude januar a sup sup nove prsicka. Myslim ze aj mneda termin na januar. Uvidim.potom dam vediet,co mi povie na konzultacke.co sa tyka velkosti, necham si poradit od doktora. :-) kedze mam vysku 176,63kg a hore som chuda, prsia ziadne, chcem si dat max o dve cisla vacsie,hlavne nech to neposobi umelo.keby som sija dala stvorky ako chces ty, tak by to na mne vyzeralo, ze najskor vchadzaju moje prsia, potom ja:-D ako saale poznam, ja sa rozhodnem hned nad tvarom a velkostou,ked to tam uvidim. Ja som zas taka, poviem hned co chcem a uz neriesim,ci som sa dobre rOzhodla. Len dufam, ze sarozhodnem dobre, bo potom nebude cesty spat:-D

Lenkalili

Lavenderka

Musíš poslať fotku svojich prs -bez tváre- a aj svoj nick na email galeria@zoznam.sk a ona ti posle pristupove heslo aj stranku :-)

Ja idem tiez ku svehlikovi na konzultačku ale o deň neskôr ako ty :-) Ja mám tiež 75B a chcem Dčka...ja mám také jednotky že nie som uplne plocha take dačo mini tam je :) no a akú berieš podprsenku na konzultačku? Mne napísal že bez vypchávok ale ja takú nemám ani neviem či sa taká dá kupiť :-D

Lavenderka

Katka89
No ja idem k Svehlikovi 28.11. na konzultacku, termin operacie este nemam :)
Tesim sa ale sa aj bojim :))
Ja mam svoju velkost 75B ale stale som tuzila po peknych plnych Dckach :)))

Baby je mozne vidiet Galeriu ?? Vdaka

katuss25

sashinka1985 ahoj:-)pohoda ja som si tiez myslela ze do mojich xxxl push up ako mi to tam vyskusa ten silikon:-)no idem ako som spominala 18dec do TT k dr.Marsalovi strasne sa tesim i ked mi uz sibe galerku mam prelustrovanu celu neviem sa rozhodnut ci gule ci anatom jedno viem ze pod 500ml nejdem mam vyse 180cm niesom ziadna spagetka spotrova postava tak nech to ukaze anatom sa mi paci tvarovo viac no aj pri 500ml niesu nejak velke a vyrazne tak si asi dam gulate..teraz este 1x 13nov idem poskusat vekosti a uzavret to potom uz len predoperacne poriesit a cakat termin:-)a teraz ako na potvoru mi meska menzes tak dufam ze sa mi to nepoposuva tak ze dostanem den opky..ty ides k Raczovi?ja som tam volala na konz nakoniec som nesla TT mam blizsie ale citam chvali na neho mas termin opky?ake velkosti??pis som zvedava:-)))

slniecko83

Angie77

Dakujem za radu. Vyskasam aj aj ten vitamin C a jedna holka mi pisala o cvikle tak aj to skusim a dugam ze sa zlepsi moja imunita

angie77

fufu

ahoj ja som rok po opke..citlivost bradaviek sem tam až bolestivá môže trvat aj dlhšie,ja som to mala tak moc citlivé asi aj do pol roka od opky, potom sa to začalo miernit a teraz to je už úplne normálne, aj ked sa mi zdá že ragujú na všteko citlivejšie než pred opkou :)

angie77

slniecko83

kúp si v lekárni vitamín C so šípkami alebo s postupným uvolnovaním, no minimálne aby bolo v jednej tablete aspon 1000mg vitamínu C, nie v každej lekárni ho majú, musíš obehat, 100 tabliet stojí okolo 10 eur plus, mínus... a denne musíš prijat aspon tých 1000 až 3000 mg vitamínu, číže 1 až tri tabletky...imunita sa ti výrazne zvýši a na 100% už do opky budeš zdravá, doporučujem brat non stop či je leto či je zima, pretože vitamín C nielen podporuje imunitu ale aj chráni organizmus pred rakovinou, my v zimnom období doma berieme 3000mg denne a cez leto aspon tých 1000mg denne a ako tak robíme nikto sme ešte za ten celý čas neboli chorí, dokonca ani dcérka ktorá ma imunitu na nule, čiže žiadnu

slniecko83

Sashinka1985

Ja uz by som tiez chcela mat opku za sebou a vytesovat sa z noveho dekoltu ale musim si este pockat do januara. Ja mam teraz take by som povedala ze take polky a po opke by mali byt stvorocky tak som zvedava ake budu na mne. Hlavne nech vsetko dobre dopadne a budem nesmierne stastna. A o tvare si rozmyslala aky by si chcela alebo uvidis co doktor doporuci?

sashinka1985

Slniecko83 - ja este len idem na konzultacku,20.11 ju mam. Idem k dkt.raczovi. Som zvedava,co mi povie, kedy da termin aj aku velkost. Ja vsak chcem take mensíe,nech mi z nicoho spravi doktor nieco :-) z nulky take dvojky:-D dufam ze budemmat aj ja opku v decembri, ale skor myslim, ze to bude januar.