Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

katus25,
ahoj, no podla mojej predstavy dal 2velkosti tych makiet do pooperacnej, ze ktora sa mi viac pozdava. Najprv som mensie povedala, ale muz vravi, ze nech vacsie beriem, ze to je dobre a nech nebanujem, ze male budu.
Marsal na moje prvotne soky, ze jezis, to je velke, ze ale nie je, ze to je take este pripustne pre mna.
Ja som chcela anatomy od zaciatku radsej, lebo mam kostnaty hrudnik, mne v istom svetle normalne rebra vidno pod kozou:D Takze gule by boli okate moc.
Povedal, ze je rad, ze ked volim akoze tu vacsiu variantu, ze idem do anatomov.
Tie mensie nakoniec ani neviem, aka bola velkost, lebo az potom mi povedal ze tie vacsie su 330ml
Platila som 2750komplet

katuss25

Titen...ahoj ty mas anatoicke?ja idem k marsalovi ale znova idem na konzultaciu mala som mat gule ale chcem anatom mala som mat gule 450-500 tie vypadaju vacsie ako anatom tak teraz neviem aku velkost tebe anatom daval viac ml ako navrch na okruhle a co si platila kade ti ich vkladal?

Titten

Lenkalili,

o tom nic neviem, ze by pre chude neboli anatomicke, skor sa vravi, ze sa davaju do vykojenych prs viac anatomy, ale s chudostou to nic nema.
Ja sa niekedy ocumujem, ze keby som mala gulate, by som asi divno vyzerala, nakolko mam kostnaty hrudnik velmi. Bol by tam moc skok vzhladom na ten vrchny obluk.

Na konzultacku si kludne vezmi so sebou koho chces, ja som chodila s muzom. Niektore baby sli s kamoskou atd.

Lenkalili

Baby čítala som si že anatomicke implantaty nie su vhodne pre chudé baby. Je tu niektorá čo je chudá a ich má? Ja osobne nie som až taká veľmi chudá ale patrím k chudším - mám 173cm, 57kg pod prsiami 72cm. Myslíte že na mňa by sa dali dať? Viem že mi to povie lepšie chirurg ale by som rada počula či máte niektorá také. Ďakujem moc

A ešte taká maličkosť- na konzultáciu si môžem niekoho zobrať so sebou? Chcela som sa lepšie poradiť ohľadom veľkosti. Ď :-)

Nena1

xxsandyxx
asi len vydržať :-( Ja som skoro opuch nemala žiadny, ale podprda riadne škrtila. Ono to časom povolí. Musí to byť takto natesno. Držím palce! Neboj, bude to dobreee ;-)

xxsandyxx

Nena1
tak fajn, som rada ze to je normalne..Este aj ten opuch k tomu, ved nemozem zapnut ani pooperacnu podprsenku..Pomaha nieco na to?