Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela111

Nena1
Podprsenky nosievam teraz 75 A-B, zalezi od strihu (tp B-cko samozrejme nie je hore vyplnene do oblucikov), takze po opke by som chcela nosit 75 C-D. To by sa dalo, ci?

katuss25

Ahojte kočky ja mam opku 18dec v TT u dr.Marsala idete tam niektora?mam navrhnute 475ml mentor gule profil veru neviem zajtra tam cingnem...pozerala som aj galerku no krasne prsia uz nech aj ja mam...strasne som rada ze je toto forum vdaka nemu mi to lepsie ubieha..

Nena1

juliana581
pošli aktuálne foto svojich prs, bez tváre na galeria@zoznam.sk Do mailu nezabudni napísať svoj nick, ktorý tu na fóre používaš. Za 1-2 dni dostaneš mailom inštrukcie, ako sa do galérie dostaneš.

Nena1

Nela111
ešte som zabudla... čo znamená plné C-čko? Napríklad podprsenka 75D má ten istý košík ako 80C, alebo 85B.
To znamená, čím väčší obvod, tým nižšie písmeno...

Nena1

Nela111
medzi 390 a 420 je rozdiel nepatrný. Ja som mala tuku menej ako Ty, 170cm, 56kg, pod prsiami 73cm. Mám 420 ml, implantáty vôbec nie sú viditeĺné, ale ja už deti mám. Daj, čo odporučí doktor. Myslím, že aj pri 390 aj pri 420 budeš mať plné C-čko.

Nela111

Baby, kukam tabulku na nete s rozmermi Nagorov, a napr. okruhle VP, velkost 330 ma 330 gramov, 360 ma 360 g, ALE 390 ma 375 g a 420 ma 425 g, hmm. Rozhodovali ste sa niekto aj podla vahy implantatov? Inak medzi 390 a 420 je rozdiel v priemere 0,6 cm - to je asi dost, ci? Angie77 - ty sa v tychto rozmerovych veciach orientujes.. :))

Nela111

katka59
Aky si mala povodny stav prs, co sa tyka velkosti a tvaru, a celkovo postava? (Lebo ja sa rozhodujem medzi 390 a 420 VP Nagor okruhle..)

Viete mi baby poradit? Mam 171 cm, 58 kg, miery cca 83-73-95, pod prsiami 76, sportovu postavu. Predpokladala som, ze dr. navrhne okolo 450 ml, ale vraj mam malo tuku na hrudi, ze by tie implantaty boli asi dost viditelne, ze by radsej isiel do mensich. Ked zacal s 330-360 ml, to som hned povedala, ze je malo, tak navrh finalny je 390 alebo 420 ml (do papierov sme dali 420), neviem, co by bolo lepsie. Deti este nemam, ale v buducnosti chcem mat, takze vymena neskor bude nutna. A moja predstava je plne C-cko. Kto je v galerke s priblizne takymito mierami, resp. riesil niekto, ze ma malo tukoveho tkaniva na hrudi a ako to potom finalne vyzera? Dakujem! :)

juliana581

ahojte baby :-) som tu nová a strašne ma teší, že som našla túto diskusiu. chcela by som vedieť aké máte skusenosti s dr. švehlíkom z KE. ďakujem :-) inak ako si môžem pozrieť foto v galérii? lebo to tu neviem nájsť..idem ešte poštudovať

Nena1

katka59
aj ja mam 420 ml VP, ale polytechy :-) Teraz by som sa nebala ani 500 dať. Ale som moooc spokojna. Aj Ty budeeeeš!!! ;-)