Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katka59

Ďakujem moc,...mám 420 vys.profil Nagor, mala som 75B ..aj s vypchávkami :)...no je to riadny rozdiel, že celý život nič a behom hodiny riadne prsia.

Nena1

katka59
neboooj! Tak si zvykneš na ne, že budeš chcieť aj väčšie. Ako som písala, oni sa usadia a stanú sa z nich krásne prirodzené cicuše :-) Vyčkaj...

Nena1

xxandyxx
teš sa! Niet sa čoho báť! Ver mi. Nervozita aj strach je normálny, aj ja som sa bála... Dreny som mala 2 dni. Aj v nemocnici som si priplatila jednu noc navyše, aby som s tým nemusela chodiť domov. Bola taká možnosť. Operovali ma v Šnope v BA. Chodiť sa s tým v pohode dá. Smiali sme sa, že si nosíme so sebou aj na vecko kabelky:-) Tie prsia časom trošku klesnú, usadia sa a z toho je trošku dojem, že sú menšie. Ale podľa podprdy viem, že sú rovnaké. Mesiac po opke som kupovala prvú podprsenku 75D a teraz po pol roku kupujem takú istú :-))

katka59

Ahoj baby,
ja som 8deň po operácii a prsia sa mi zdajú obrovské, zmenšili sa vám ?..už som z toho trochu nešťastná...

xxsandyxx

Nena1

Dakujem :) zevraj ich davaju, zajtra mam opku...neviem ci mam plakat alebo sa tesit, som nervozna :)
Ako dlho si ich mala? Dalo sa s tym chodit?

Nena1

xxandyxx
neviem či v Interclinik dávajú dreny, ale toho by som sa vôbec nebála. Ja som ich mala a vôbec to nepociťuješ. Len keď ich vyberá, po trošku to štípne a to je celé.

Nena1

apepina
od bolesti je najlepší Flector. Je na predpis. Ja som dostala pri odchode z nemocnice automaticky recept. Prajem skoré zotavenie.

sashea

Apepina
Ja som dostala tramal od dr ale ani som ho nepouzila.. myslim ze tu baby pisali cca pred 3tyzdnami o niakych liekoch len nepamatam si nazov, skus pozriet starsie prispevky.. juj no tak sa drz vela odpocivaj:))))

Xxsandyxx
Ahoj no ono je to individualne, mne pred opkou povedal ze asi bude.. a nakoniec som nemala drenaz..

apepina

Ahojte :-) tak uz mam po tom, bolesti su zatial dost silne. Nakoniec z 390 ml sa doktor rozhodol na 420. Poradte co ste si davali od bolesti ja som si dala panadol ale akosi mi nepomaha. Dakujem