Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

shiela

hankab

ďakujem už si mi to písala, pozriem sa na to tiež. koľko si ty platila? poradil ti lekár aké si máš dať alebo si vedela aké chceš?

shiela

assaabloy
no tak keď tu čítam že každá je spokojná tak to chcem aj ja, no ten strach brzdí veľmi, ved to vieš sama písala si mi o tom. bolesť po opke s tabletkami zvládnem, svalovku som mala neraz.

assaabloy

Lenkalili
ahoj, dakujem, uz som uplne v pohode, po operacii mam presne 20dni a vcera vecer som bola vonku v sportovej podprsenke, vsetko v poriadku, vytesujem sa velmi :) a ako som napisala lutujem iba jednu vec , to, ze som do toho nesla skor. to je uplne paradny pocit mat take prsia :)
Katka89
blahozelam a drzim palce na konzultacii, uvidis ako sa potom budes citit a daj potom vediet ako to dopadlo :)
vanda111
dakujem, vyskusam :)
Slafci1807
skore zotavenie prajem a potom sa pochval foteckami :) ako citam si na tom lepsie ako som bola ja :) ale mna boleli iba rezy na lavej strane.
Nena1
dakujem :)
shiela
dufam ze sa spravne rozhodnes,niektore dievcata mali konzultaciu u viacerych lekarov a az potom sa rozhodli.

hankab

shiela

ja som bola pred dvoma týždňami v KE u dr. Magda - www.chiramed.sk . Už som viackrát písala, že som maximálne spokojná so všetkým, nebudem sa opakovať. Pozri si dozadu moje príspevky. Pokiaľ by si mala ešte nejaké otázky, tak napíš.

shiela

katka89, lenkalili:
ahojte, čítam, že sa chystáte ku svehlíkovi. ja tiež rozmýšľam, že pôjdem k nemu. čo myslíte mám sa už teraz objednať na konzultačku ked ešte nemám našetrené peniaze a kvoli dovci(v robote zoberiem radšej dovcu aby sa nepytali prečo som PN) chcem ísť na opku až po novom roku. ako ste sa u neho objednali? volali ste alebo ako? aké máte pocity? mne pomohla assaabloy ale zase váham -či do toho ísť.rozmýšľali ste aj o iných v KE?
môžte mi písať aj na mail -azuritko022@gmail.com

Nena1

slafci 1807
gratulujem! prajem bezproblémové zotavovanie. 500ml je pekné číslo :-)
Som zvedavá na prvé fotečky :D

assaabloy
pekná cecaňa je z Teba :-)

slafci1807

Ahojte kočky, tak 24.10. som mala opku, mnohé z Vás mi tu ešte písali že držia palce a podobne... a nakoľko som vždy ráno púšťala fórum s radami, tak aj ja sa o ne podelím, keď už som prsnatá :D
Musím povedať že bolesť je to vydržateľná, tie prve dva dni boli pre mna najhoršie ale inak pohoda... o dva dni som sa sama ospršila, umyla vlásky bola na prechdázke... všetko robím ako predtým akurát nezdvíham extra vysoko ruky :D mam 500 ariony od očenáša a zatiaľ som ich nevidela, ale s prístupom infomorvanosti som max. spokojná, štvrtok mam kontrolu, 1X si ich uvidím, potom pošlem fotečky nech aj vy môžete zhodnotiť ;) a ďakujem všetkým prispievateľkám za info a podporu, ste tu zlaté kočky ;)