Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Lenkalili
V tom ti poradi dost doktor aj kef ja som bola presvedcena co chcem a doktor len suhladil.
Gule dom si dala preto ze sa mi paci ze su hore vyplnene ako keby mas stale push upku aj ked pri anatomoch nieje tak vidno ze su umele ( lebo su slzy a vyzeraju prirodzenejsie.. kukni google)
Co sa tyka rezu chcela som cez pazuchy ale povedal mi ze nech idem pod prsami lebo jazvy su menej viditelne.. ale to tiez zalezi od tvojej stavby tela od toho ci mas dost zakladu a tak..
A profil.. v tom mi to nebolo uplne jasno.. ja mam vysoky a tie su tak do spicata.. nizky je skor ploske..a to som nechcela nech niesu pod pazuchou:))
Pod svalom je to bolestivejsie a menej viditelne a zevraj aj bezpecnejsie..kvoli narazom a tak a je tam mensie percento vytvorenia kontrakularnej kapsy..ci co to je.. pod zlazu si zotavena za 3 dni (zevraj)

pelemele

barbora F katuss25

Baby, tie veľkosti ste chceli vy či doktor navrhol? Ja idem 4. novembra. Nechcela som veľmi veľké prsia, nehodí sa to k mojej povahe, povolaniu a celkovo nie som typ, čo rád púta na seba pozornosť. Najdôležitejšie pre mňa bolo, aby prsia pôsobili prirodzene, doktor mi navrhol 350 anatomické, stredný profil.
Potom som tu čítala túto diskusiu, že fúha, všetky tu dávate také numerá okolo 500 a viac a zneistela som, že kúrňa, zas budem mať najmenšie cecky v chotári :-D
Tak som išla zas na konzultáciu, zas porovnávala, prirovnávala, ale 395, čo boli najbližšie v tom profile, aký doktor vybral na mňa, sa mi zdali hrozne veľké, neviem. Tak ma doktor zdžubal, že nemám čítať diskusie a presvedčil ma, že 350 ml bude vyzerať dobre.
Sakra, aj nos by som si dala, ale toho sa bojím, ten do podprdy neschovám...

Lenkalili

Baby mam otazky:
-podľa čoho si vyberáte či anatomické či gule?

-podľa čoho si vyberáte kde bude rez?

-podľa čoho si vyberáte či pod zľazu či pod sval?

-čo znamená ten vysoký nízky profil, extra vysoký profil mi vysvetli niekto?

ĎAKUJEM MOC MOC KTO MI ODPOVIE :-)

katuss25

ilienka10 barboraF tak mam po konzultacii termin 18 dec o 8.30h no a dal mi 475gule ale profil neviem ako sa to rozlisuje???nasla som az teraz odkaz od vas zle je to tu priehladne ale vdaka bohu za toto forum:-)

mata125

Titten
videla som uz fotky mas ich pekne urobene pacia sa mi...dufam ze budem mat nieco aspon podobne :)lebo mam trosku ine svoje prsia ako ty

katuss25

Pelemele ivetka58:-)naše svokruše užasne čo by sme bez nich robili však???kočky netreba sa dat ja robim kazdy den este aj pocas md som makala kedze ma,m svoje kadernictvo ale to ona nevidi vsetko len na eura rata...ale co mam velky strach budem konečne sa citit ako dokonala ze na s poprsim a nepokazi mi radost ani ona...kam idete na opku a kedy ake velke ml?ja idem 18dec euroclinic mudr marsal gule 475ml mentor ale mam obavy ci nebudu male:-(

barboraF

Pelemele
Isto to zbada budem mat 515ml... Tak ona si lubi vypit a vtedy ma odvahy az az ale neriesim to. To ze ma ohovori po celej ich dedine s tym som zmierena . Ja len nechcem aby to vedela skor ako budem mat po opke. Ja idem aj na nos takze to zisti :-D

pelemele

barbora F

Akú veľkosť implantátov si plánuješ dať? Lebo jedna vec je nepovedať, druhá vec je čeliť priamej otázke, keď to je skrátka vidno, že k zmene prišlo. Moja svokra nemá problém sa spýtať na hocičo, ale má voči mne dosť rešpekt, tak do očí mi to určite vyhovárať anmi odsudzovať nebude, čo bude za mojim chrbtom, si môžem len domýšľať, ale je mi to fuk.

katuss25
To určite napadne aj tej mojej svokre, keďže som posledné 4 roky doma, hoci nie som úplne bez príjmov a pred prvým tehotenstvom som makala a zarábala dosť... ale tak ten pocit krivdy voči vlastmému synovi tam bude, že chudák, maká na ženskú márnivosť. Ale tak trochu ju chápem, mám brata a tiež si musím niektoré (z môjho pohľadu nefér) veci v jeho vzťahu racionalizovať s tým, že je to jeho/ich život a nemám právo to súdiť a dohovárať mu. Asi sa treba len obrniť.

apepina
Čo sa svokra bojí konkurencie? haha. Dobrá je :-D