Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

slafci1807
mobil, nabíjačku :-) papuče,zubnú kefku, uterák. To je tak všetko. Ja som mala aj svoje pyžamo, niektoré kočky nepotrebovali. Hlavne, nech sa neprevlieka cez hlavu, ale je na zapínanie. Tak isto aj oblečenie domov len na zapínanie, resp. na zips. Nedáš totiž hore ruky a cez hlavu nič nepretiahneš. Ja ešte odporúčam vlhčené obrúsky. Po narkóze sa mi divne mastila tvár, tak sa šikli :-) Držím palce!

ivetka58

Titten
prsia mas krasne,ja som 5 mesiac po operacii ale stale mam pocit ze su este nie na mieste,este asi klesnu

mata125

sashea
mensie?zdaju sa ti velke,baby vravia ze ked sa usadia trosku tak ze sa aj zmensia tak aby ti nebolo malo zachvilku :)

mata125

lenkalili
no u pani dr.som bola na konzultacke velmi prijemna,zlatucka...pracu jej som nevidela ale jedna babenka co ma od nej prsia tak velka spokojnost...od dr.Valdmana som videla jednu pracu tu v galerke a pacili sa mi

mata125

lenkalili
no u pani dr.som bola na konzultacke velmi prijemna,zlatucka...pracu jej som nevidela ale jedna babenka co ma od nej prsia tak velka spokojnost...od dr.Valdmana som videla jednu pracu tu v galerke a pacili sa mi