Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mata125

assaabloy
suu perfektneee...ak mne taketo urobia tak budem stastna fakt....babenky myslite aj na to ze ked pojdete na vymenu a teraz mate napr.350ml tak po vymene to bude uz nejakych mozno aj 450ml...stale budu musiet vkladat väcsie..lebo ten priestor sa vo vnutri zväcsi...a ked pojdete do dochodku tak ich ani neunesiete :DDD

slniecko83

Angela3531

Druhu konzultacku nebudem uz mat praca ma nepusti a ktovie mozno by uz ani nemal pre mna volny termin druhej konzultacky pred mojou opkou takze zostanem pri tych 450.

assaabloy

strangeemily a ajka12
pekne prsia mate :) tesim sa ked vidim taketo vysledky :)
ivetka58 dakujem...ty si stale napisala co si velmi vazim :) cakala som co napises ci tie moje vyzeraju podla teba dobre, kedze bol taky rozdiel v mojich prsiach..dakujem

bianka77

Elissa

A dakujem ti velmi pekne :)Budem sa drzat,musi to dobre dopadnut,jedny prsia som si tu v galerke vyhliadla a predstavujem si, ze budem mat presne take....a budem ta podrobne informovat...takze sa ozvi :)

bianka77

Elissa
ahoj moja.To mi je velmi luuuuuuuuuuuto :( Skoda.... :/ jasne mozme si pisat,len ja mam mail..priezvisko a to by som tu nerada pisala :D napis svoj,ja ti urcite napisem....

Angela3531

slniecko, Ja som tiez chuda,prsia som mala take slabe jednotky,povolene po detoch,ozaj slabe jednotky,nejake spadnute velmi neboli,nemalo co padat,ale male,povolene,skoda,nemam foto pred v galerke.pod prsiami nato,ze posobim utlo,mam 75, nikto tu nepise,ziadna kocka problem s vlnenim,tak ja verim.ze sa to este upravi,vravim,nic strasne,to len ja si vidim v predklone,ale kocka co so mnou bola nanoperacii mi vravela,ze tiez ma vlnenie a,ze jej doktor vravel,ze to mavaju chude zeny,ved sa na to popytaj,ked budes konzultovat este tie vacsie,ale,ak si chuda,myslim,ze 450 budes mat krasne velke...ved uvidis,doktor ti poradi

slniecko83

Angela3531

Praveze som chuda a prsia asi tak polky ptetoze sa mi zmensili po kojeni asi tak o cislo a pol. Ake si mala prsia pred opkou?