Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ajka124

Janka.i

Ahoj. Asi to zalezi od lekara a anesteziologa ale na vacsine klinik ti povedia ze sa nesmie vtedy operovat kvoli zrazanlivosti krvy.
Ja som mala opku vo stvrtok takto pred tyzdnom a v nedelu som uz aj dostala menstruaciu. A mala som dostat az dnes. Niekedy neovplyvnis.

ajka124

Assaabloy

Ahoj. Tak ako to zvladas? Citam ze sa ti riadne polepsilo. To som rada. Mna uz neboli tiez nic. Len v pravej jazve od ruky ma picha alebo tak zapali pri pohybe. Zajtra idem na kontrolu, tak som zvedava co mi doki povie.

slniecko83

barboraF

Tiez dufam ze budem spokojna. Mozno mam preto taku dilemu o tej velkosti,pretoze niektore 450 sa mi zdaju male na niektorych fotkach a zase niektore 400 na niektorych fotkach pohoda velkost na kazdej inak vinikne velkost cicikov

bianka77

lilienka10
:) dufam ze sa stretneme aspon na chodbe...potom sa nejako prihlas :) Ja mam uz po 30 a ty? A dve odkojene deti :))

sashea

Assaabloy
Opuch je uplne normalny.. ja pridam dnes foto po opke.. a ked si vsimnes pod prsiami mam este chrastu.. nie z rezov ale z podprsenky ako ma otlacala a vydrela mi kozu:((

slniecko83

barboraF

Z tej konzultacky druhej nic nebude pretoze tiez sme v zahranici a letenku mam kupenu na den pred opkou. Dufam ze tie 450 nwbudu na mne vyzerat male. Ale urcite si poviem ked nie hned po opke pretoze to sa budem vytesovat ze tam aspon nieco mam ale casom ze mohli byt vacsie