Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

barboraF

Tuzim po vacsich prsiach uz velmi dlho a potom tie nakupi novych veci juj to bude. Jak mas velke deti? Ja mam 15 mesacneho drobca tak toho sa trosku obavam ako to budem zvladat zo zaciatku s nim.

slniecko83

Sashea

To je iba nezvyk a zachvilku si na ne tak zvyknes ze si uz ani nebudes vediet predsttavit ze by si ich nemala. Ticho ti zavidim ze uz mas po opke :-) Jak citam prispevky od dievcat ktore maju po opke tak moja nedockavost je coraz vacsia a najradsej uz hned by som sla na opku

lilienka10

Dievcata mne asi flector nebude zaberat davali na krize mi a nic nepomohlo :)))))mate stastie ze vam to pomaha od bolesti....tiez som brala antiobitika ...pred troma tyzdnami....som ochorela ale duf zecje to uz ok....

sashea

Assaabloy
Fiiha.. asi co doktor to iny postup:)))) a vsetko v pohode? Rany a okolo prs mas zalepene?
Juj aj ja uz som videla svetovu podprdu len nevem ake kosiky budem mat:) joj ked mne sa zdaju take velke.. fakt neviem ci to neni moc:(..

assaabloy

sashea
ok spytam sa
mne povedal ze sa mozem normalne sprchovat.stvrtok este nie ale piatok uz ano a v stredu bola opka. no a sprchujem sa kazde rano. pomalicky opatrne, potom mi svagrina pomaha zapnut pooperacnu a pohoda. ale viem fungovat aj s pooperacnou este nemusim tu sportovu, predsalen nepresiel ani tyzden od opky

sashea

Assabloy
Skus sa opytat doktora ale skor si myslim ze ti povie ze este ne.. mne dovolil az po stehoch sa sprchovat bez podprdy ale o sportovej mi este nehovoril..

Janka.i
Neboj.. pozitivne myslenie.. kup si vitaminiky a ber ich vela

assaabloy

Trinity Orion
ahoj no ja som brala antibiotika a k tomu mi lekar povedal brat novalgin a ten mozem kombinovat s paracetamolom. v lekarni odporucali novalsin s. ulava ako taka bola ale bolesti neustupili velmi. a Flector mi neodporucali, to som poznala iba tuto z fora ale riskla som to a ono to skutocne zabralo :) kazdy organizmus je iny a toto su lieky ktore som uzivala a uzivam ja :) tebe to tiez velmi rychlo zbehne a na vianoce uz budes uplne fit :)
tomyum1
ahoj :) pacientka sa ma velmi dobre dakujem za opytanie. a konecne to mam za sebou :) a mohli byt moje prsia vacsie to urcite ale som stasstna aj zato co mam. coskoro dam nejake foto do galerky. :)
ajka124
dakujem za radu s flectorom,ajked som onom vedela fakt som netusila co mi skor pomoze.a si s prsiami spokojna? vsetko v poriadku? prajem aj tebe skore zotavenie :)

all
ako sa treba o prsia starat? citala som tu ze treba s detskym olejcekom ich natierat, kedy to mam zacat? inak o jazvu sa nestaram vobec vraj nato netreba davat nic ale ak mate nejake tipy piste :) dakujeeeeeeeeeeeem :)

assaabloy

ahojte dievcata :)
tak dnes vecer sa mi po nasadeni Flectoru ulavilo neskutocne ..dakujem vam vsetkym za rady. spoliehala som sa na novalsin s ktory mi sice pomahal ale nie tak ako Flector. mam 50mg ako casto by bolo ho najlepsie pit?
mam perfektny vecer pozeram telku, nechty upravene, zajtra vlasy troska makeup a ide sa na prechadzku :)
a dnes som vstavala so s obavami ci nebude boliet a po flectore som to zvladla, aj som troska poupratovala no paradna ulava :)
Happy dayyys ...zvladla som to :)

velmi velmi pekne vam dakujem vsetkym za rady, odpovene, nazory, pomahalo mi to od sameho zaciatku.
podprsenku este nemaaaam ale uz mam tip kde si kupim prvu :) aupark kosice tam mam vyhliadnutu v new yorkeri som si povedala ze ked bude po vsetkom tak toto bude moja prva ;)
premyslam ze si kupim sportovu tak na chvilocku prezliect ale este asi skoro.

janka.i

Sashea

No ja už sa liečim mesiac zajtra idem na krčne tak som zvedava čo mi na to povie..ak nie tak budem sklamana lebo na termin už čakam od februára ..celý rok som chorá nebola a teraz jak na truc :-(