Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

barboraF

Ja mam 167 a vaha 54 tak dufam ze budem spokojna s velkostou. Som zvedava ako na mne vyniknu nove ciciky,mozno sa mi bude malit. A dufam ze mi telo prijme silikony

slniecko83

barboraF

Hovor mi o tej nedockavosti,tiez uz by som ich chcela mat a vytesovat sa z nich. Dnes to mam presne za 3 mesiace a tyzden. Aku mas vysku a vahu?

barboraF

Slniecko83
Takze ho netreba,mne tiez nehovorili nic ani v papieroch neni...uz nech to je,ved ja sa uz nemozem dockat,ked si predstavim,ze musim cakat az do juna:-((

assaabloy

ahojte tak uz mam stvrty den po opke, boli stipe prsna ryha v lavo viac, opuch na oboch prsiach, dnes som sa sprchovala druhykrat od opky, takze sa citim ovela lepsie. este keby ta bolest v prsnej ryhe ustupila bolo by super.
na adresu dr. Svehlika tolko, ze skutocne sa necaka na termin vela, treba urobit poriadne konzultaciu, najlepsie priniest aj fotky vasich predstav (ja som nemala)velkost pekne dohodnut aby bola spokojnost.lekar upozorni na vsetko pootrebne. inak velmi sympaticky clovek, sestricka Katka tiez, starala sa omna vyborne, velmi mila.
pripomeniem ostatnym co nepostrehli, ja som mala termin u dr. Cervena 02.10 ale je to velmi daleko, bolo ovela jednoduchsie premna ist do kosic, tak som si vybavila termin u dr. Svehlika. dobre referencie mal aj tu na fore, tak som nevahala a rozhodla vlastne konzultacia na ktorej som sa citila vyborne. verila som, ze aj doktor Svehlik mi urobi prsia rovnako dobre ako dr. Cerven. hodinova cesta z kosic domov po operacii tiez dala zabrat a z banskej bystrice by to bolo omnoho narocnejsie. zatial som teda velmi spokojna uz len nech prejdu bolesti.

ythyl

Susy1982,

to je jasne,ze 600ml nie,ani ja nie som taky vyzyvavy typ,ja to skor chcem hlavne pre seba a moju spokojnost,ja som tiez kojila,ale iba tristvrte roka,neviem,ci mam vykojene,ale mensie ako pred porodom mam urcite,z coho som taka sklamana:(ale ma tesi,ze dr.Svehlik berie tak rychlo,lebo u dr.Cervena by som sa tak skoro nedockala,vies ja musim cakat urcite do januara,lebo vtedy mi uplynie polroka od kojenia a najradsej by som konzultacku aj prsia mala urobene v tom januari:)) som nedockava:)ja sa na ne velmi tesim:)velmi velmi:)a dufam,ze budem mat min.take krasne ako tvoje a vsetkych bab tuto v galerke:)

Susy1982

Ythyl
dakujem za pochvalu,vela zalezi od povodnych prs ja napriklad ak by som nemala ich vykojene boli by nepovolene cize menej koze na vyplnenie tak by urcite voslo max.350ml ale vdaka,,odkojeniu,, mi prischlo zhruba o 100ml viac co som rada... A bomby su v mojom ponimani extremne velkosti u chudsich bab 55O a vyssie vtedy su na pohlad tie prsia viac vyzvvavejsie a skor putaju pozornost aj bez vystrihov ja mam obvod po op 91cm a pri 600 ml by to bolo okolo 100 a to by som si uz pripadala podivne..,cize aj u teba 400ml je uplne idealna velkost.

ythyl

Susy1982,

super,dakujem:)ako ja bomby az take nie,no take min.400 by sa mi pacili,kebyze aj 450:)len som na niektorych forach citala,ze niektori doktori povedia zene,ze max. sa zmesti do 350 a potom pride napr.k Cervenovi a ten jej povie,ze kludne 450ml a viac:)dakujem ti za informacie a prsia mas krasne :)

sashea,

dakujem ti za info,urcite sa pozriem aj na dr.Paliatku:)chcem sa dobre rozhodnut,aby som bola spokojna:)preto sa tak velmi vypytujem:)