Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kerstin

zoja83

nie pravdepodobne ich nebudem mat, ariony maju totiz mensi vyber typov a pre mna sa nenasiel vhodny typ. Mna na nich zaujal ten dual gel.
Dr. Aigner ich ani nepreferuje, pozerala som to oplastenie a tiez sa mi nezda nejake vynimocne, na ich stranke pisu ze maju 3 az 6 vrstiev, a to uz napriklad Eurosilicone ma 7 az 10 vrstiev.

O znacke sa stale rozhodujem, preto teraz patram o vsetkych infoskach.

Nela111

Kocky, tie co mate pracu v kancelarii, pri PC viac-menej, po kolkych dnoch od opky ste boli v robote? Bolo to v pohode? Lebo predsa len sediet cely den v jednej polohe..

zoja83

kerstin
ty ides mat arion anatom dualgel ano?s tou zvysenou projekciou ?kolko ty mas cenu na ne??a cez koho si to objednavala?
ano arionu su na SK drahsie ako mentory
dokonca som mala moznsot vidiet rozdiely medzi nimy a ariony su omnoho pevnejsie

slniecko83

barboreF

Ja mam tiez po kojeni a prsia sa tiez stratili. Mne sa tiez pacia velke prsia,a tak som zvedava ako budu na mne vyzerat tie 450.,inak ako som sa nevedela rozhodnut mezdi 400 a 450 ale po zvazovani a citani tu na fore a este k tomu ta tabulka velkosti tak som sa priklonila k450 a aj to zas teraz rozmyslam ci to bude stacit,myslim si ze sa mi bude malit sla by som aj do 500 mi. Stoji to 2473 eur. Som zvdava na akej velkosti sa dohodnete daj vediet

slafci1807

Katuss 25 och ďakujem a ty ešte nemas presny datum opky hej? ty len zvazujes ci a kedy hej?? a aj ja som chcela guly len ked si to davam uz aj kvoli moznej sutazi tak nech to v tych plavkach je pekne a symetricke ;) lebo aj doktor ked sa pytal ake velke ich chcem, tak odpoved znela co mi chrbat unesie, cize aj ja som vzdy chcela pekne velke foremne prsia tak potom uvidim ;) a si zlata velmi, lebo aj ked napr mam minimalnu pochybnost alebo ma prepadne strach pridem sem na forum precitam si prispevky bab po opke a je to prec ;)

slafci1807

Prepáč Titten to malo byť kerstin ;)
ahojky, asi zaleží aky typ si ich dáš, ja mam objednane Arion Monobloc a dvojitou hustotou...nejako som toto neriešila priznám sa, lebo pôvodne som chcela gule ale to neprichadzalo u mna do uvahy takze ked mi navrhol tieto dve znacky a z toho ariony mala lepsie oplastenie a podobne suhlasila som... a dost velke slovo mal aj moj priatel takze som si fakt nechala poradit v tomto. Ak su u vas najlacnejsie tak je mozne potom ze su ineho typu alebo tu si jednoducho na tom viacej nahodia, neviem ;)

slafci1807

Titten
ahojky, asi zaleží aky typ si ich dáš, ja mam objednane Arion Monobloc a dvojitou hustotou...nejako som toto neriešila priznám sa, lebo pôvodne som chcela gule ale to neprichadzalo u mna do uvahy takze ked mi navrhol tieto dve znacky a z toho ariony mala lepsie oplastenie a podobne suhlasila som... a dost velke slovo mal aj moj priatel takze som si fakt nechala poradit v tomto. Ak su u vas najlacnejsie tak je mozne potom ze su ineho typu alebo tu si jednoducho na tom viacej nahodia, neviem ;)

barboraF

Slniecko83
Tak super,mne kedna holka radila,ze vzdy mam zobrat tie vacsie co mi ponukne lebo sa mi bude malit:-) Isto budes spokojna:-) Zaklad nejaky mas? Ja uz som kojila a dovolim si tvrdit,ze me prsia uplne zmizli:-D uplnym zazrakom aj s muzom sme si hovorili,ze to neni mozne:-DD Mne sa pacia velke prsia a preto by som chcela take 5ky..asi okruhle na tie moje plachťaky :-D strasne som zvedava ako dnes pochodim..cena je aka??

Titten

kerstin vdaka za odpoved.
MNe bolo pohodlnejsie ist na SVK na opku aj co sa kontrol tyka a teda ked pises tu cenu, predpokladala som, ze bude o dost vyssia ako na SVK, vdaka za info. A kedy ta to teda asi caka ta opka?
Workovat mozes uz tyzden po operacii, ak je to sedavy typ prace, ja som pracovala uz po tyzdni, aj skor by sa dalo, ale chcela som si aj od tej prace oddychnut. Ale chapem, ja kvoli nej som si na kontroly cas nejako nenasla. Bola som na stehy, potom po mesiaci a viac nie, tak sa musim dokopat

kerstin

a zabudla som odpovedat na cenu, Aigner si pytal 4.800 Eur. Taky ma pausal. On je nieco ako rakusky Cerven, velmi uznavany.
Viem, ze na Slovensku je to o dost lacnejsie. Ale zas, ja tolko robim, a je to pre mna o dost pohodlnejsie ist na opku vo Viedni.
No je na nacase si dohodnut stvrty termin :D