Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

assaabloy

ahoj velmi drzim palce na opku aby si bola spokojna a mala krasne sumerne prsia:-)

prosim ta to je aky merac ktory chce tvoj lekar pouzit? myslis sizer-balonik ktory sa naplni (neviem ci vodou) a ktory byva k implantatom a ktory pouzivaju niektori lekari? ci nieco ine specialne na meranie pouzije? ma to velmi zaujima lebo lekar u kt som bola ja nepouziva sizery co bola v mojom pripade chyba lebo sice pred opkou vyzerali prsia asymetricke ale po opke je to zas naopak a asi rovnake implantaty by boli lepsie, alebo aspon s mensim rozdielom v ml medzi nimi (a rovnakou zakladnou). chcem ist na reopku lebo nie som spokojna s tym ako to mam. dakujem krasne za info :-)))

assaabloy

zoja83
ahoj vybrali sme do vacsieho prsnika 350ml a do mensieho 375ml. ale pre istotu sme objednali merac, ktory stoji 100eur,takze lekar objednava pre istotu asi 6 implantatov, pri operacii zmeria asi aka velkost by bola co najviac rovnaka s tym druhym prsnikom

zoja83

assaabloy
chcela som sa ta opyta ci mas navrhnute do obidvoch rovnake ml alebo daju rozdielne kvoli asymetrii....ku komu ides?

assaabloy

dievcata ktore mate po opke ste strasne zlate ze aj po niekolkych mesiacoch stale napisete a poradite ostatnym a podelite sa so svojimi skusenostami z operacie prsnikov :) dakujem :)

assaabloy

ivetka58 angie77 a ostatne dievcata
ste strasne zlate ze mi takto napisete velmi mi pomaha ked niekto zareaguje tu na fore hlavne teraz ked sa to uz tak blizi. tak ja uz len cakam, som doma na sk po dlhom case, odpocivam, konecne som sa vyspala a aj teraz poobede, mam tu pri sebe mamu,otca, najlepsiu svagrinu na svete aj krsniatko moje takze uz mi nic nechyba. ani neviem s kym pojdem v stredu na operaciu asi sama. potom snad uz si niekto premna pride :)
apepina dakujem aj tebe a vsetko najpisem :)
angie77 tak tvoje fotecky som si pozrela a mas krasne prsia, ak aj moje budu taketo tak sa tesim.len dufam ze moje pre moju postavu nebudu velke :) zatial si neviem predstavit ze tam nieco vobec v podprsenke budem mat a z irska som si zobrala iba 5 podprseniek na kazdy den do stredy :) boze ako neuveritelne zmenia zenu prsia ked pozeram dievcata vase fotky :)

slniecko83

Angie77

Dufam ze vsetko dobre dopadne a budem si prsicka uzivat. Doma mam 15 mesacneho chlapceka tak dufam ze to vsetko budem zvladat a to hlavne v noci to poriadne nespava a ja ak nahodou nebudem vediet par dni po opke si sadnut z lehu no neviem. Jasne ze budem mat pomoc okolo seba lemze drahy robi nocne a aj to v severnom irskua ja tiez ale tych 6 tyzdnov budem na Sk u rodicov
a to bude asi mamina vstavat k malemu. No uvidime ako to vsetko bude,len nech opka dopadne dobre a aj zotavovanie nech je bez problemov a bude to super

angie77

slniecko83

neboj 3 mesiace ubehnú ako voda, máš super termín, zimu prežiješ nejako v pooperačnej podprde , no a jar a leto si už budeš užívať nakupovaním podprd, plaviek a kopy oblečenia:)

beží to rýchlo, ja mám pocit že som len včera čakala na opku a to som už 11 mesiacov po :)

slniecko83

Angie77

Dakujem za radu. Ja uz si teraz predstavujem ake to bude ked uz konecne budem mat nieco na hrudi a budem nakupovt nove podprdy. Neviem sa dockat a este tak dlha doba do opky