Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

anosa 12

ahoj, ja som bola u doktora Očenáša v BB, je tu od neho veľa dievčat..on robí pekné prsíčka, dáva prirodzené velkosti a čakacie doby nie sú u neho také dlhé..cca 2 mesiace...ja som platila za komplet opku 2980 eur. Ale je tu kopa iných doktorov, určite ti baby poradia aj iných :)

do galérie sa dostaneš tak ako ti tu baby už nižšie písali, čiže posleš foto svojích prs pred opkou na galeria@zoznam.sk , ale pozor nesmieš tam zabudnút napísat svoje meno ktoré používaš tu na fore aby galeria vedela komu má foto priradit...no základnou podmienkou je prispievat a diskutovat tu na fore, nech trošku vieme kto si čo si :)

angie77

slniecko83

u každého lekára to je inak, inštrukcie ti všetky dá neboj, ale väčšinou to je tak že prvé 4 týždne nosíš tú pooperačnú nonstop deň aj noc...a potom postupne môžeš začat nosit normálne podprdy, ale určite nie nejaké extra pushupky, to budeš cítit sama v akých sa ti budú prsíčka dobre cítit a nebudú boliet..ja som push upky začala až po 3-4 mesiacoch aj to mi nerobilo moc dobre, lebo ma boleli ked boli dlhšie stlačené prsíčka...ono ta po opke ani nepustí do hocijakej podprdy, lebo tie prsíčka sú také neforemné, veď sama uvidíš :)

angie77

assaabloy

ahoj, ja mám velkost 370ml, takže v podstate budeš mat niečo podobné, mne doki vravel že to budú plné B čka, ale podprdy nosím velkosti 75D, ale to je len tak tak, lebo mi vyliezajú bradavky, takže väčšinou kupujem 80D ked sa chcem cítit pohodlne, ty máš lepší základ než som mala ja, takže tipujem že by to mohlo byt podobné ak nie väčšie :)

inak, držím palce na stredu :)

slniecko83

All

Babenky mam sice opku za 3 a pol mesiaca a mam chaos v tych podprsenkach. Po opke musim v kuse nosit par tuzdnov tu poopetacnu podprdu alebo to mozem striedat s inou napr puchapkou?

ivetka58

assaabloy
sportovu podprdu som nosila den noc 3 mesiace ,potom som prestala v noci a cez den som si dala s kosticami len taku jemnu no aj tak radsej mam sportove koli praci ,pohodlnejsie pre mna

ivetka58

assaabloy
prsia mam asi 2 cm od seba no ekd tam podprdu tak mi ich stiahne,neboj bude vsetko ok ako ma byt budes spokojna
,tesim s ana foto a drzim palce na stredu

ivetka58

assaabloy
veru neviem aky profil mam natrelle 365 viac v certifikate nie je,operaciu som mala 25.maja a teraz uz mozem povedat ze som ok aj na boku spim ,nosim vacsinu sportove podprdy kosticove mi pri praci vadia :) inak ja som s aoperacie nebala,mala som cely cas pri sebe manzela na izbe pred aj po operacii a 5 hodin po sme isli domov ,v gb je to ine ale spokojnost z mojej strany

assaabloy

ivetka58
mas prsia velmi pekne :) pozrela som si ich esteraz. tak myslim ze nieco podobne caka mna. tam v tych ml uz nieje takmer ziaden rozdiel.tiez nechcem velke bomby neviem si to totiz ani prestavit. cokolvek bude bude isto lepsie nez je teraz. lekarovi doverujem a mam z neho dobry pocit. sestricka velmi zlata sympaticka tiez sa jej tato velkost pozdavala aj mna zaujimal ich nazor predsalen mali tam uz xy zien.
kolko ty mas uz vlastne od opky? ja inak mam velmi rada obchod new yorker tam sa mi velmi paci spodne pradlo ale pozriem aj hm. D cka by boli uz velmi velke premna. inak podla nejakej tabulky mi vychadzaju D cka ale vraj to ine meranie bolo..tak nakoniec vraj budu C to som chcela a to staci. ale velmi ich chcem pri sebe troska. tak snad sa podari. tiez si nosila sportovu podprsenku? a kedy si vlastne mala operaciu? a ako sa citis dnes? ja sa operacie bojim ale moja odvaha je vacsia nez strach :) na kliniku pojdem sama uz uz len na dalsi den niekoho premna poslem ;)

ivetka58

anonym_76
ja somsa cez tyzden nemohla sama postavit ,vzdy mi niekdo musel zatlacit na chrbat a v noci som sa nejako zgulala s postele,kazda to znasame inak,zalizi asi aj od veku...cim mladsia lepsie sa asi hoji :)