Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Stefani

ahoj Olbia.
ja aj moja kamarátka sme boli u Červeňa na modelácii. Ja som bola v januári. ona v máji a ja ešte idem na implantáty, ale toho sa strašne bojím. teda tej bolesti.

henka88

bobcatko
ahoj. a kolko si po? lebo uz si nepamatam. ale mozno sa ti jedna strana uz usadila a druha nie. nemam ja osobnu skusenost s tym. alebo nie su spravene rovnako. mala by si to s dr. prebrat, ale ja som od toho istého a trosku mam tiez taky pocit, ze sa vyhovara :) tak daj vediet ako si dopadla. kazdopadne ak je to viditelne, tak za nim chod, nech k tomu zaujme stanovisko a pripadne sa to bude dat este nejako riesit. drzim prsty!!!

bobcatko173

ahojte babule,

potrebujem surne poradit.. som pol roka po opke a vsimla som si, ze mam jedno prso - prave, mam padnute asi o 1 cm. Je tam viditelna asymtria a vyzera uplne inak ako lave. Mate niektora s tym skusenosti? preco sa mi to stalo a co mam robit? :( planujem dnes zavolat Dr., ale bojim sa, ze to budu len vyhovorky z jeho strany... :((

Olesya

Nie. Dr predo mnou rozbalil tu priesvitnu foliu, potom otvoril krabicu a v nej boli implantaty v takych priesvitnych krabickach ....z toho to neotvaral.....az na sale.....ale mi chcel ukazat, ze na pohlad su neporusene, ze je tam to, co ma byt, atd....;-) chapeme sa? :-)

Bepanthen na strie mam aj js.natieram sa tym a na to odrete pouzivam kalciovu mast alebo 8hod krem od elizabeth arden....

mimi123

ja som mala krabicku nachystanu vedla postele, aj este rezervu.
Ako ma brali na salu, sestricka ich vzala zo sebou.
Potom som videla ako ich vybrala a este pre istotu sterilizovala.

Sandritta

bittersweet,
S tymi implosmi mas podla mna pravdu, musia byt sterilne, ked tak najskor asi ukazal vzorku. No tie krabicky by mohli davat, avsak ked to objednavaju vo velkom (napr. v Avelane maju na sklade z viacerych velkosti niekolko parov) tak asi ani nemaju kazde implantaty svoju krabicku, mozno su len v takych obycajnych jednoducho balenych, alebo ktovie ako to je... No musia nam stacit nalepky.
Bioderma je super, na suchu plet mozem odporucit aj Vichy nutrilogie alebo clinique dramatically different moisturizing lotion.

bittersweet

Olesya, Sandritta, Suzane ja som tiez dostala len karticku s nalepkami a nic ineho som nevidela a ani ma nenapadlo to pozadovat. ako ti doktor mohol ukazovat implantaty, ktore ti nasledne vkladal ked musia byt sterilne, neviem si to predstavit...

Sandritta

Olesya,
Ja som krabicku s implosmi tiez nevidela, tak dufam ze mam mentory, ani prazdnu mi nedali len tie karticky s nalepkami.
Kde si bola operovana?

Sandritta

Olesya,

Ja som mala strasne vysusenu pokozku aj bradavky a este aj alergiu od leukoplastov. Skusala som bepanthen proti striam no nic moc, pomohla mi bioderma atoderm na odporucanie bittersweet, a tuto pouzivam doteraz aj na tvar.