Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

angie

dakujem moja no som maximalne spokojna teraz to je super a ked si dam este pushapku tak neni o com haha.aj v plavockach v lete som si to poriadne uzila fakt:)a ty sa mas ako moja si ok vsetko mas v poriadku uz si kolko po opke absolvovala si uz aj nejake sono?

lilabmw

tak zase pokusas hihi moja no je to na tebe co sa tyka tej velkosti tak jesne aj sedemstovky si daj ak sa ti zmestia viesco ja dam aj ceckovu podpidu v pohode neni to az taky rozdiel a ty si chuda predpokladam ze len kozu mas ja som hlavne rada ze som si dala tie gulate co bola dobra volba kvoli poklesu mam to super som spokojna a stastna ze som to hlavne v zdravi prezila...ak planujes babo tak pockaj a daj si potom ja by som to asi tak tiez urobila uz lebo urcite sa to zmeni po tehotenstve kazdopadne sa drz a makas v posilke stale?

anonym_76

strangeemily, bianca77
dakujem za odpoved.mam este stale bolesti aj chrbat ma boli,dufam ze sa to bude pomaly zlepsovat. doky vravel ze nie je rozdiel medzi ES a nagor,ale ze ked chcem nagor tak mi ich da-mam 290ml.
bianca drzim prsty..

assaabloy

Slniecko83 Koli77 and All
ahojte tak uz mam konzultaciu aj predoperacne. vysledky este neviem. este musim urobit sono do stredy a v stredu o 9 rano operacia. pan doktor ma velmi prijemne vystupovanie vsetko pekne vysvetlil. vybrali sme okuhle implantaty lavy prsnik 375ml pravy 350 stredny profil. tesiiiim sa :-) uz nech to mam za sebou

strangeemily

anonym_76

Ahoj,ja som mala tiez problem si lahnut a stanut:)trvalo to tak asi tyzden alebo do vybratia stehov ale sranda je ze v den ked ma doktor operoval som na izbe v pohode stavala z postele a aj si lahala:)ale na druhy den ako som prisla domov tak to uz bolo horsie:D neboj to pojde vsetko samo a ani nebudes vediet:D mne sa uz dari aj spavat na boku a to som mesiac po opke:)ubehlo to ako voda...
a chrbat ta neboli???

bianka77

anonym76
ahoj erika,neveris ale dnes som nad tebou rozmyslala,ze ako si dopadla....ake si si nakonoec dala? Myslim tu znacku,ale aj velkost(uz som zabudla).Spokojna?
Sranda, ze je problem vstat z postele.....viem, ze to tu kocky spominaju,ale neviem si to predstavit...tam zapajas brusne svaly,nie? Viem, ze sa mi lahko hovori....za chvilu ma to caka...takze aspon viem na co sa nachystat :)
Prajem rychlu a bezproblemovu rekonvalescenciu,dufam, ze hodis foto potom :)

anonym_76

ALL
Ahojte baby,som 6.dni po opke u dr.červena.prosim vas, kedy ste sa vedeli same posadit z postele? je to hrozne,neviem si sama ani lahnut ani sadnut.

angie77

matilda??? :)

..no čo moja? krásne máš tie cecušky,akurát som pozerala fotky, no pochváľ sa, aké bolo leto s ešte krajšími a väčšími cecuškami? velkostne už stačia či? :))) chlapi musia byť z teba hotoví, toto už tak lahko nezakumufluješ ako tie prvé :)

lilabmw

matilda

no moja uz mam konzultacku za sebou ale zase to zvazujem ci ano ci nie ja neviem proste mam ich pekne a bojim sa ze mi väcsie uz budu zavadzat.a aby bol rozdiel dr. navrhol 600 alebo 650.Tak uvidime v maji by som mala mat opku tak mam este dost casu to poriadne premysliet.Mozno si dam len ten nos a prsia fakt az po dietatku :-/ uz som z toho jelen :-D

assaabloy

Ahojte tak uz mam preoperacne vysetrenia za sebou vysledky neskor ...aj ranajky ;-) a o 11hod konzultacku...neskor napisem ako dopadla :-)