Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janka.i

snasara

Je možne že som ťa zbadala myslim že si bola s nejakou kamoškou :-))ak sa nemýlim ..ano ja už mám spravené prsia mám 350 ml pred dvoma rokmi som bola ale chcem väčšie, zdajú sa mi malé.Ja som chcela ešte viac ako 600ml ale dr mi už nechcel viac dať ..nemaš fb??

snasara

janka.i

áno som blondína, ale tam ich bolo požehnane, tak neviem... ja som si išla sadnúť hore na poschodie a až potom som prišla dole..lebo nebolo miesto v čakárni .-)

kedy máš opku? inak 600ml je dosť, ty si také chcela, či on ti navrhol? to bude tvoja prvá operácia?

bianka77

ALL
je tu prosim niekto kto chodi na jumping? Zaujima ma kolko po operacii sa bude dat skakat...a ci vobec...ci to nebude boliet a tak :/ Dakujem velmi pekne za odpoved....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.