Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Dada77

Titten dakujem, uz som mala pocit, ze tie dreny tam mali vsetky, je som sa na to dokiho pytala a on mi povedal, ze dreny nie je treba.

Dada77

16kristina02,
ja mam tiez doma 3-rocneho chlapceka, ktory teraz zacal chodit do skolky :). Tak to hadam nejak zvladnem. Ozaj, baby, vam co robili opku v podprsnej ryhe, tiez vam davali dreny ? Vsetkym ?

Trinity Orion

16kristina02

To ti verim,tieto neprijemnosti zial treba pretrpiet,ale tak uz najhorsie mas za sebou,uz sa len pomalicky zotavit a uzivat si krasny dekolt:)

16kristina02

Trinity Orion

videla som ich ked mi dr dreny vyberal a aj doma som si rozopla na par sekund tu podprdu lebo manžel bol zvedavy :-D už sa teším na sobotnu sprchu :-)

Trinity Orion

16kristina02

Tak dik,celkom si ma potesila,aj ja mam podobny problem ako opisujes,som velmi zvedava ako budes spokojna s vysledkom.Uz si si ich videla?

16kristina02

Dada77

mam ich pod svalom. Ja mam doma 3 ročneho chlapčeka, ktorý inak začal chodiť do školky len od pondelku je doma chory :-/

Dada77

16kristina02

A robili ti to pod zlazu ci pod sval ? Lebo ze vraj tie pod sval bolia po opke viac. Mna cakaju 18.11. tiez pod sval, 525ml mentory VP. Uz sa toho zacinam fakt bat. Hlavne pripadne komplikacie, bolest - ako zvladnem, ale hlavne doma mam tri deti (10 rokov, 8 rokov a 3 roky). Neviem si vobec predstavit, jak to budem doma zvladat.

16kristina02

Trinity Orion
Mne to navrhol dr. lebo som mala rozdielnu velkost prsnikov a teda aj dvorcov, tak mi to aj upravoval. Bolesť aj hojenie že ževraj lepšie, vidim ten rozdiel, lebo nas operovali naraz s krsnou v jeden den, a ja som si dnes už v pohode urobila drdol hore na hlave a ona sa nevedela poriadne ani očesať dnes :-)

Trinity Orion

16kristina02

ahoj.Mozem sa spytat preco si volila rezy cez dvorce?Aj mne doktor doporucil takto a tiez budem mat rozne velkosti implantatov koli asymetrii.Bojim sa ze to bude bolestivejsie ako rezy v ryhe.