Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barbora10

ahojte zienky

nepodstupovala niektora z vas v poslednej dobe zvacsenie prs spolu s rinoplastikou u doktora cervena?

sya

Slniečko volala som tam min týžden aj dnes a ze zajtra sa mi ozvú, nejaký problém s počítačmi mali, ale som jej vravela, ze vo februári by som chcela, tak vravela, ze nebude problém..

olbia

ahojte baby pisala som tu o galerii som tu dlho nebola to napravim no konzultaciu som mala 30.9.u cervena a dohodli sme sa ze bude robit modelaciu + imlp.680 ml anatomicke ma niekto tiez modelaciu a iml.od cervena ??? sa bojim :-( ako to dopadne dneska poslem foto do galerky akurat neviem aky bol moj nick pred tim tak ked pokukam napisem dufam ze tam este tie stare foto su dlho som tu nebola .....operaciu mam na 31.3 .

Serena

All
Dievcata, posielali ste niektora za posledne 3 tyzdne fotky do galerky? Lebo ja som sa o to pokusala, no vzdy mi na druhy den dosiel mail o mojej nedorucenej sprave..

slniecko83

Janica25

Ja som posielala fotky doktorovi tak cakam na odpoved lenze uz je to Dost dlho od poslania a zatial ziadna odpoved.