Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

wendy18

slniecko83

7.10.mam termin citala som ze väcsinou sa kazdej po operacii mali len mne sa mali uz asi aj pred :D ale ak by sa mi aj zdali male da sa s tym uz aspon vykuzlit nieco v podprsenke kedze do teraz som kuzlit nic nemohla

cafex

strangeemily

Ahoj, no presne take mravčanie až zimomriavky.Som myslela, že sa niečo zle deje :-) Ma dost bolia zvrchu,vlastne tie kopčeky akoby som to nazvala, uplne na dotyk citlive.No bradavky na lavom v pohode a na tom pravom si ju moc necitim ako aj zvyšok prsnika.Ešte su tvrde ako kamene, dufam, že rychlo zmäknu :-) No idem na kontrolu ešte 7.10. a hotovo, potom až za pol roka, tak som zvedava tam čo mi doki povie.Dufam, že nenastanu žiadne komplikacie.Juj aj ja už by som chcela normalnu podprdu, toto je des.Zle sa v nej dycha, taha,všetko pod nou svrbi.Dnes dam foto do galerie, hadam sa tam aj hned nahodia :-) Včera som ich 1x umyvala, juj to bolelo.

slniecko83

Wendy18

Ja mam volake polky teraz a doktor povedal ze zaklad je dobry tak uvidim ako budu na mne vyzerat. Kedy mas term in? Dufajme ze budeme spokojne po opke. Casom po opke sa skoro kazdej mali

slniecko83

Sanika

Urcite reci budu preco som objednala vacsie,pretoze si nebude pamatat ze sme sa bavili aj o tych vacsich pretoze ma vela ludi na opku,ale tak ja mu to vysvetlim. Daj si tie vacsie ked ti to aj on navrhoval.zmestit sa to tam bude inak by ti o tych vacsich nerozpraval.

wendy18

Ved to ze vela zavisi od postavy a od toho ci tam bolo aj nieco pred operaciou na niekom mozu 400ml vyzerat obrovske a na niekom tak akurat.Ja tam momentalne tiez vela toho nemam :( mam 75cm pod prsiami vyska 164 vaha 53 tak dufam ze sa na mne tych 350ml nestrati inak mam dost utle boky 86-87cm

sanika

Slniečko a Wendy.
Áno dal mi anatomické. No moja postava určite nie je ako vaše :o) Mám 74 kg a 168 výšku a dve detičky - kojené. No prsia mám malé ale nie vyťahané, podla mna pekné. A preto vzhľadom na moju postavu, by bolo dobré vačšie. A tiež ked to tu čítam, že všetkým sa zdajú malé. No ja určite budem spokojná s tým aké mi urobia, ved to bude rozdiel, tak či tak. Ale keď teraz do mna hučia, že keď uz idem, tak nech riadne a nejdem to mať predsa na jeden den.
No tak ja tam šupnem foto terajších a kuknem nech sa už konečne ukludním.
Termín mám až na jún, ale kedykoľvek mi zavolajú aj skôr a pojdem, lebo jún to nie je výhra kedže teplo. Som pozerala, že ty máš na január. A nebojíš sa toho, že ked si objednala vačšie Dr bude zuriť a napr. čo ked to tam nezmestia? Mne už aj také ide hlavou.

slniecko83

Wendy 18

Ja tiez dufam ze tie 450 nebude malo. Ja teraz da sa povedat ze nemam ziadne ciciky a ked som si pozerala v galerke foto tak mi na niektorych fotkach pripadaju 450 male a zase na niektorych aj 400 mi pripadali v pohode velkost a prave preto to zalezi aku mas postovu pred opkou

slniecko83

Sanikai

Ty budes mat asi anatomicke. Tiez som sa rozhodla pre tie vacsie pretize medzi 400 a 450 nie je velky rozdiel a ked sim tu citala prispevky ze vacsie lepsie a aj mnoho bab po opke by si vedeli predstavit aj vacsie. Ale zalezi aj ake mas prsia pred opkou. Kedy ides na opetaciu?

sanika

wendy
Prosím ťa ako sa dostanem do galerky aj ja by som chcela vidieť fotky, lebo tiež som si nie istá veľkostou. Dakujem