Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

strangeemily

luccy89

ahoj,neboj to sa aj mne zdali po opke daleko od seba ale prska sa posunu do predu to zbadas hned:)

wanesca

ahoj,ja som brala flector strasne dobre ucinkoval:)a na jazvicky si nedavam nic doktor mi povedal ze nemam ich nicim mazat:)

assaabloy

apepina
vyborne tak drzim palce a ked bude nieco nove ja ti napisem tiez ked pojdem na konzultaciu. dost velmi si m pomohla ze si mi napisala tvoj nazor a takisto ze si sa spytala. tak to si vazim, ze nmna niekto myslel ;) uz sa tak tesim :)

apepina

assaabloy

Bol prijemny aj sestricka. Bola som tam vyse hodinu.ja som pred porodom mala velkost 75B po porode 80E a teraz znova 75B takze ich mam trocha poklesnute ale povedal ze pocas operacie sa rozhodne ci mi okolo dvorca odstrani trocha prebytocnej koze takze uvidim.preto by som mala aj viac platit lebo s korekciou by opka trvala asi tri hodiny.

assaabloy

appepina
ahoj no ty si hotovy poklad. dakujem ti krasne potesila si ma ze si namnanezabudla. aku upravu ty budes mat? ako na teba zaposobil? no oddnes sa uz tesim na opku :)

Matulka23

kardinal

ahojky, ja som bola v Interkliniku Dr.Rácz a som nad mieru spokojná ako s doktorom, prácou aj personálom :)

apepina

assaabloy

Ahoj, pytala som sa a robi aj cez podpazusie. Operacia trva asi hodinu a pol su potrebne predoperacne vysetrenia od internistu a sono prs. Cena 1840€. Ja budem mat asi aj upravu rozhodne sa pri operacii a cena do2400€. Predbezne ma objednal na 28.10.navrhol mi 390 ml vysoky profil.ak este sa chces nieco konkretne vediet napis:-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.