Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

kardinal

ahojky, ja som bola v Interkliniku Dr.Rácz a som nad mieru spokojná ako s doktorom, prácou aj personálom :)

apepina

assaabloy

Ahoj, pytala som sa a robi aj cez podpazusie. Operacia trva asi hodinu a pol su potrebne predoperacne vysetrenia od internistu a sono prs. Cena 1840€. Ja budem mat asi aj upravu rozhodne sa pri operacii a cena do2400€. Predbezne ma objednal na 28.10.navrhol mi 390 ml vysoky profil.ak este sa chces nieco konkretne vediet napis:-)

zoja83

lilabmw
no ten OCenas nam ide nejako dole vodou...to nepocujem prvy krat co si napisala ,dobre robis Cerven je spicka:)

lilabmw

zoja

no zmenilo sa ze uz neoperuje na tej klinike kde som bola operovana a od Cdervena som sa dozvedela ze sa nepohodli tam nieco, co neviem.A plus je predrazeny a ani zlavu by som nedostala a on robi male prirodzene prsia rad a to ja nechcem takze aj preto Cerven a ked chces 650ml implantaty co neni sranda vymenit tak som si radsej zvolila Cerfena co uz robil xxx vymen takychto väcsich implantatov.A aj ceny ma dobre neni co dodat

zoja83

lilabmw
preco nechces ist na reopku k Ocenasovi ?Cerven je odbornik ja sa pytam len preto ked si prvy krat bola u Ocenasa ci sa nieco zmenilo ...
vladka19
prska mas krasne teraz su velmi prirodzene nechces pockat s tou reopkou az po mimi?

arria

Slniecko83
Skus zavolat sestricke a dohodnut sa ci by to neak nespravili, vyskusat mozes. Tam ide hlavne o krvne testy, to sa posiela do labaku a to trva kym pridu vysledky.