Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

arria

lilabmw
Stretla si sa v piatok aj s barborkou? Nevies co jej povedal doktor? Bude robit reopku?

Slniecko83
Testy ti spravia aj v BB den pred op. V den op to uz nestihaju, hned rano potrbuju mat uz vysledky na stole.

slniecko83

lilabmw

Ja son v zahranici a ked som bola na konzultacke tak ma to volako nenapadlo sa na to spytat. Skusim si ich spravit tu v zahranici a popripade si zavolam do BB a spytam sa ich tiez na tie testy

cafex

NikyNiky

Ja som bola prave teraz na opke a dovodov prečo pod sval je viace, priklad, ked som bola na predoperačnom sone, tak mi doktorka povedala, že kje lepšie pod sval, nakolko sa potom lahšie robi sono aj mamografia a tym sa skor da odhalit nejaka ta odchylka od normalu a tiež z estetickeho hladiska, tie len pod žlazou su dost viditelne, ak je žena chuda.Pod svalom to vyzera pekne prirodzene :-)

NikyNiky

Ja som chcela len pod kozu, aby som si neposkodila sval kedze som vrcholovy sportovec, ale ako citam vacsina ma pod svalom? je to taky velky rozdiel, preco ste sa rozhodli pod sval? ma niektora silikon pod kozou? diky

Titten

Nikyniky,

s tym sexom jasne, ze 6tyzdnov netreba abstinovat. Da sa kludne, hned ako sa budes na to citit, ked prejdu bolesti, ale teda radsej v tom skafandri ostat, nerozopinat ho a ziadne valacky po hrudniku. Inak nie je problem po tyzdni, dvoch, ako sa budes citit

Titten

slniecko83,

da sa dohodnut normalne s obvodakom, ze ti spravi krvne testy, s vysledkami ta posle na interne odd.

Ja som to potrebovala rychlo, tak mi ponukli bud z kliniky, ze v poliklinike v TT mi urobia vsetko do hodiny za asi 50eur. Nakoniec som v BA si nasla internistu, co za 70eur komplet.

lilabmw

slniecko83
mne povedala sestricka u Dr. Cervena ze to neni dobre v ten den takze skor nie.Ale robi to v BA jeden v jeden den dala mi sestricka na neho kontakt ale 130e

slniecko83

Luccy89

Drzim place na zajtrajsok a son zvedava na fotecky. Ja to mam este pekne za dlho a uz teraz sa neviem dockat