Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

shiela

apepina, assaabloy:
Ahojte,
s assaabloy som si písala ale vidím, že apepina ide na opku v KE, tak ťa chcem poprosiť podávaj info aj na mail : azuritko022@gmail.com. Tu som len raz za čas a tie komunikácie sú strašne neprehľadné, ďakujem pekne a držím palce.

slniecko83

Angela3531

Ja sa asi priklonim k Tim 450 any som si potom nehovorila ze mohli byt aj vacsie. Mam uz jedno mimco a prsia sa mi zmensili po kojeni o cislo a pol.Taraz mam take polky no proste minijaturky

chantal12

all
ako tak dlhsie sledujem toto forum, mam pocit, ze chvalit tu mozno len jedneho pana doktora z BB :-) Vobec mi to neprekaza, hoci bola som aj u neho na konzulacii, je naozaj velmi mily, ale operaciu u neho neplanujem. Ani rocne cakacie doby, ani stovky pacientiek ma o tom nepresvedcia...

Co sa tyka tvrdenia, ze cez pazuchu operuju len ti najsikovnejsi, je pekny nezmysel... Nedavno som bola na konzultacii na jednej prestiznej sukromnej klinike v Brne, kde operovali aj niektore nase celebrity. Pred rokmi tu operovali skoro vylucne cez pazuchu, teraz uz len zriedkavo. Doktor to vysvetlil tym, ze je to celosvetovy trend, vraj kvoli reoperaciam a vymenam za velike implantaty. Ale povedal, ze si mozem vybrat, ktory sposob chcem.

Mali by sme konecne uzavriet tuto nezmyselnu debatu o tom, kto je naj, lebo kazdy ma doveru v toho svojho lekara a tak by to malo byt a nesnazit sa presvedcit druheho o opaku.

Titten

lilabmw,

tie panske kliky by zaujimali aj mna, po akom case si prska pri tom necitila, resp nebolo tam take cudne pnutie.
Ja som pred opkou v pohode davala panske kliky, uz som 4ty mesiac po opke takmer, no pri panskych klikoch tie prsia dost citim a bojim sa, aby sa cosi s tym nestalo. Ty si po opke uz dlhsie, kedy si zacala cvicit prsia tak riadne? Po akom case?

wendy18

lilabmw

ahoj chcela by som sa ta opytat ci vies robit bez problemov aj klasicke panske kliky a bench s tazsimi vahami.Ja sa chystam na operaciu 7.10. budu mi vkladat pod sval a tiez aktivne sportujem nerada by som sa vzdala precvicovania prsnych svalov

assaabloy

apepina
mozes sa prosim ta opytat pana dr. Svethlika ked tam uz ides v utorok, ci robi silikony aj cez podpazusie. ja som s nim sice pisala, ze takto som mala navrhnute od ineho lekara, avsak niesom si ista ci taktymto sposobom robi aj on. prave citam forum, ze ani nie vsetci lekari to robia, no dufam, ze ja to budem mat tak ako som si predstavovala. MirusQa555 co bola prinom mala tiez okruhle ale rezy pod prsiami :(

Ninaa

Ahojte, neda mi napisat moj nazor. Vsetky baby maju na vyber dr. Preto ideme na konzultaciu aby sme sa zoznamili s tym, ktoremu sa zverime do ruk. Jednoznacte nas musi presvedcit, ze je ten naj. A potom si mozeme zistovat referencie a uistit sa, ze volime dobre. To, ze klinika ponuka noc na viac nie je ziadny argument, kupit noc naviac sa da vsade, staci o to poziadat. A tiez, ze je niekto sudny znalec je fajn a znamena to, ze ma cas sa tomu venovat. Niekto ma rocne cakacie doby a uzasne esteticke citenie a stovky zakrokov za sebou. A okruhle implantaty davaju cez pazuchy len ti najsikovnejsi dr, ostatni preto, ze to nevedia budu tvrdit, ze je to nebezpecne. drzim vsetkym palce, nech si kazda vyberie toho svojho najlepsieho dr :-) ja som si vybrala toho naj:-)

Angela3531

slniecko83,,, ja som sa tiez rozhodovala medzi tymito velkostami,nakoniec mam 400ml,niekedy mam pocit ze som mohla dat vacsie,ale uz aj teraz je vacsi problem napriklad s oblecenim,kedze som dost stihla a zrazu prsia.Hlavne ked som oblecena si ani nikto nevsimne ze mam robene prsia,ale ked sa zobkeciem,tak ich je veru dost.

slniecko83

Ahojte baby chcela by some poradit. 20.1 mam operaciu a neviem aku velkost si mam objednat.Ked son bola na konzultacii tak sme sa dohodli na 400 ml ES okruhle vysoky profil,ale spomenul aj 450 a ja som sa nevedela rozhodnut a tak sa priklonil k 400. Lenze ked som sa doma pozerala do tabuliek velkosti tak medzi 400 a 450 nie je velky rozdiel. Vysoka son 167cm a vazim 54kg