Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

apepina
ahoj
no konecne niekto aj u pana dr. Svehlika ;) tam idem ja, ale konzultaciu som este nemala az o 3tyzdne. prosim ta daj vediet ako dopadne, ako na teba zaposobil, kolko ta to vsetko vyjde a celkovo tvoj dojem. ak si pozries v galerke nick MirusQa555
tak ona bola u dr.Svehlika pred cca 2mesiacmi. uz na forum nechodi ale napisala aj pred aj po opke a velmi bola spokojna s nim aj personalom aj prsnikmi. platila za vsetko nejakych 1805 eur ak dobre pamatam.
ak mas cas tak mi napis potom tu alebo aj na mojaposta777@centrum.sk
budem rada velmi. aspon budem vediet nazor o jedneho cloveka viac ;) a v utorok drzim palce :)

apepina

Ahojte. Aj ja uvazujem nad operaciou. Konzultaciu mam v utorok u Mudr. Švehlika tak som zvedava:-) Nemate s nim niektora skusenost?

assaabloy

Trinity Orion
vsimni si asi 2prispevky nizsie tam som pisala, ze estelen ma operacia caka..no v kosiciach, zase kvoli tej vzdialenosti do BB som zmenila. a mam to jednoduchsie do kosic, nemusim nikoho so sebou tu dialku tahat, ubytovanie po pripade, cestovat aj lacnejsie aj samotny zakrok.

Trinity Orion

assaabloy.Ja viem,je to dost penazi,tazko sa je rozhodnut,u mna prichadza do uvahy Nr max Ba,dalej velmi nechcem.Tazko si vybrat dobru kliniku,ked o tom clovek nema ani paru.teba kde operovali?

assaabloy

Trinity Orion
2700-3100, tolko nevychadzalo ani u dr. Cervena. dost drahe mi to pride.aspom premna ani. no ja mam o tisicku lacnejsie

assaabloy

myslim si ze Micka111 opisuje iba svoje pocicty a skusenost, takisto sa velmi tesi z takejto zmeny.
sama premyslam, ze asi sa po opke nic nezmeni, ale moj pohlad do zrkadla a na svet ano :)
Operaciu som mala vybavenu u dr.Cervena, avsak som to zmenila (ajked je velky profi z toho co citam na fore) najma kvoli bydlisku a mam operaciu 09.10 u dr.Svehlika a verim tomu ze je rovnako dobry ako ostatní.takze sa mi to uz krati, ale zase ja by som chcela ostat v nemocnici dlhsie. 40eur stoji kazda dalsia noc podla toho co vidim na cenniku. nechcem aby ma rodina videla takuto ubolenu, ajked nikde nieje zarucene ze po niekolkych dnoch budem fit. kazda zena to znasa inak. ja uz premyslam ze niekde ostanem u znamych na par noci ;) ale ajtak nemam u koho

Trinity Orion

Micka111.Dakujem pekne za odpoved.ja uz mam dohodnutu konzultaciu u mladka na 26.tak uvidim,aky budem mat z neho dojem a podla toho sa rozhodnem.A este som sa chcela spytat na cenu..povedali mi,ze od 2700 do 3100,tak dufam,ze do trojky by som sa mohla zmestit.

Titten

Micka111,

dufam, ze po tom, co napisem, sa neurazis a nevyznie to hlupo, ale ked ta citam, mam pocit, ze trochu prehanas.
Nepopieram, ze MUDr.Kovac je odbornik, aj prska mas pekne urobene, ale pises, akoby ostatni boli neodborni packali, ktorym bozechran sa zverit.

Nie je pravda, ze iba v Avelane je moznost ostat 2noci na klinike, tuto moznost mas takmer na kazdej klinike, treba sa na to spytat, ale treba si to zaplatit, to je presne to, preco Avelane ma aj vyssie ceny za opku, lebo pacientka ostava automaticky 2noci na klinike.

Z pohladu anesteziologa je dolezite 24h pozorovanie po anesteze. To je potrebna doba, pocas ktorej je vhodne, aby pacientka ostala v zariadeni, neskor sa komplikacie z anestezy prejavuju zriedka. Inak by sa aj XY gynekologickych operacii nerobilo tymto stylom, ze hospitalizacia 1den.
Co sa tyka komplikacii s prsnikmi, ranami, hojenim, toto vsetko moze prist aj po dlhsej dobe ako 2nociach stravenych na klinike, nikto nema istotu, ze sa im vyhne.
V CR ostavaju baby na klinike 4dni, uvadzaju, ze je to z dovodu podavania medikamentov intravenozne, aby sa neborili s bolestou v domacom prostredi so slabsimi analgetikami.

Ja by som osobne nemala zaujem o dlhsiu hospitalizaciu ako 1noc. Nemam rada odlucenie od rodiny ani zdravotnicke zariadenia, hoci mnohe vyzeraju ako luxusny hotel. Mna zrali mrle v nemocnici 4dni aj po porodoch, kde moznost ist domov skor, nebola. Z toho pobytu som mala vacsiu hrozu ako z bolesti. MNe je doma najlepsie.

Myslim, ze je dobre pred samotnym rozhodnutim sa pre lekara zvazit viacero faktorov, okrem ineho aj vzdialenost z miesta bydliska, aby v pripade komplikacii nebolo cestovanie zdlhave.

V galerii co som vzhliadla, tak vacsinou maju baby krasne prska urobene a su spokojne, hoci sa zverili do ruk aj ineho pana doktora ako MUDr. Kovaca.
Opakujem, neznevazujem, (aj ked docitala som sa v teme o rhinoplastike, ze nie celkom esteticky mu vysla u jednej stazovatelky), ale pasovat ho tu do role, ako o nom pises, poloboha, vo mne vyvolalo nutkanie napisat ti tu k tomu. Necitala som, ci si bola aj na konzultaciach na inych klinikach. Mnohe kocky si presli minimalne dvoma, troma konzultaciami, kym sa rozhodli pre doktora. Ja sama som bola na 2 konzultaciach, pricom este jeden termin k MUDr. Cervenovi mi stale visi v kalendari. Hadam sa neurazis.

steel

Baby ktoré ste boli operované v Avelane CLinic, záloha sa platí hneď pri zajednaní termínu??? Viete mi aj povedať aká je približná suma???