Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

16kristina02

Ahojte baby,

Mna navštivila taka choroba ako dlho nie :-( Nadcha, kašel.... Obvodna mi dala antibiotika na 5 dni nech sa stoho rýchlo dostanem lebo 24.9 mam opku. Ešte mam aj pocit že mi bude menštruacia meškať, a ked mi vide na dni opky tak možem prekladať opku :-(

Titten

NikyNiky,

tak u neho som bola operovana aj ja a presne z konzultacie som mala dojem, ze chce sa uistit, ci ozaj baba to ma premyslene s operaciou dobre.

NikyNiky

Tak ja som sa uz odhodlala objednat sa na konzultaciu, uvidim co mi doktor povie. Povedal ze ak vidi ze klient neni rozhodnuty tak ho ani neoperuje tak dufam ze to nebude moj pripad :D
Ako rozhodnuta som akurat neviem kedy budem mat deti, proste ak to bude za rok tak sa to este neoplati ale ak za 3-4 roky tak uz sa to aj celkom oplati. Vravel ze kojenim by to nemalo velmi opadnut. Len ja fak neviem kedy, aj by som uz chcela deti ale zatial mam skvely zivot a vela cestujem tak sa toho nechcem vzdat. Ale nechcem si davat silikony ked uz budem stara, sak to sa mi uz neoplati :D Inam mam 28 a som rok vydata, ale s muzom sme spolu uz 10 rokov :)
Ja mam take stredne male a odkedy som vysadila antikoncepciu, uz je to rok, tak sa mi este zmensili, asi jednotky mam, predtym mi to tak nevadilo ale teraz uz su moc male :)
Kedy mozem po operacii otehotniet? A ako rychlo ste mohli zacat robit nejaku aktivitu napr. lyzovat?
A nevadi vam ze po 10-15 ich bude treba mozno vybrat?
Inac idem do Pezinka na konzultaciu.

lilabmw

question

hej presne akoze termin mam na maj to len tak aby dala ale napisala si poznamku ze okamzite a pytala si ze ci mozem prist ked mi zavolaju do 3 dni ja ze ano tak si tam napisala tak dufam ze najneskor do konca roka to bude ale hovorila mi sestricka ze kazdy mesiac obvolavaju ze stale niekto vypadne :-)tak dufam ze coskoro a ze budu super a bude konecne spokojna na 200% :-)

question

lilabmw
tak super, drzim palce cize ty si ´len cakatelka´ bez konkretneho terminu.. som velmi zvedana na tych 650ml:)

lilabmw

ahojte babny

tak uz som po konzultacii som uplne nadsena Dr.Cervenom som rada ze som si ho na tuto druhu opku vybrala bol pritomny aj Dr. KOperniech ci ako sa vola .A dohodli sme sa na 650kach okruhle ES VP a nosik kompletka a naraz.Uz len cakam na termin kedy mi zavolaju ze ako nahle niekto vypadne mi volaju :-) snad to vsetko vyjde ako ma

Matulka23

Titten

ahojky :) áno, rez by mal byť pekne schovaný v tej ,,priehlbine,, aby nebol vidieť... ja to tak mám, keď sa postavím rovno vôbec mi nie je vidieť len keď zdvihnem ruky tak sa mi koža troška zdvihne a je mi jemne vidieť.... to zaleží od lekára aký je šikovný :)