Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

peta79

lila BMW
áno vie,on mi hovoril o tých 410 ml,ale ja som sa zľakla,že budú strašne veľké :-( no idem rozmýšľať... Ďakujem za názor :-)

lilabmw

peta79

no tak neviem no mohlo by so stacit na take C ak mas svoje A/B ja som mala svoje Acka male ale sak Dr. Cerven snad vie co ti navrhne vzhladom na tvoje poziadavky.Ja ti len chcem dobre aby sa ti nezdali male potom a anatomy posobia inak lebo objem budes mat dole nie hore.

peta79

lila BMW,
ja mám ale 154cm,tak sa naozaj bojím,že budú veľké :-( bude to Eurosilikón TMM3... Ja by som bola rada,keby to boli max. trojky... no teraz som v rozpakoch :-(

lilabmw

angie77

jeee nietkto dalsi konecne :-) tak vies ze ja som stale uvazovala zajtra mam konzultacku tak uvidime na nos idem urcite a prsia to zavisi ci zozenes tolko prachov a aka bude cena.Tak na mne si to asi kazdy vsimol kazdy ze ich mam dost velke no to len v podprde ked ju dam dole nic moc.Chcem tu reopku spolu s nosom ked sa podari ked nie tak budem musiet zvlast i ked to neni dobre tolko narkozy.

lilabmw

Peta

nechcem ty nic hovorit akoze ale este ani jedna baba tu na fore nepovedala ze wau mam velke kozy kazda by brala väcsie a to skoro kazda chcela prirodzene.Takze na tvojom mieste zavratnou rychlostou zavolam a objednam tie 410 ver ci nie ziadne obr kozy to nebudu,.Ja meriam 163cm tiez drobec a mam 400 a su male.Ja len ze uz ked si sa nato dala aby si za mesiac nebanovala ze si nedala väcsie.To len tolko k tomuto na uvod :.-D Flector je nalepsi a najsilnejsi takze ti bude urcite stacit a dr.ti da este jedny lieky na prepdis myslism na modriny opuch a zapal tak sa nemusis bat.Ja som inak tiez po narkoze 3krat vracala mam nizky tlak a prezila som to a teraz sa chystam na reopku lebo chcem väcsie :-)

peta79

ahoj baby...
ja idem 8.10., do BB. k Dr.Červeňovi na opku... dosť sa bojím,lebo môj prah bolesti je na nule a bojím sa tej bolesti... inak aj toho,že budem po narkóze vracať,lebo to ja vždy a bude ma to ešte viac bolieť... môj pôvodný obvod je 75 A-B,ako ktorá podprsenka. Mám už jedno kojenie za sebou,tak mám prsníky aj dosť vyťahané... Dr.Červeň mi navrhol 370-410ml, ja som sa rozhodla pre 370ml,pod žľazu,vkladané popod prsník a anatomické implantáty...rozhodla som sa pre menšiu veľkosť, lebo som malá a bojím sa,že tie väčšie by na mne moc kryčali a pôsobili vyzývavo a to nechcem,lebo chcem aby vynikli čo najprirodzenejšie. Chcem sa opýtať,čo ste okrem Flectora brali po opke? či ten sa nemôže kombinovať s inými liekmi? poradíte mi aj nejakú dobrú mastičku na jazvy,lebo mne sa veľmi zle hoja... No dúfam,že to všetko dobre dopadne ;-)

angie77

assaabloy

špotovú podprsenku určite na väčšiu zátaž, nie len takú obyčajnú, najlepšie bez vypchávok, hlavne aby ti dobre a pevne držala prsia, velkost ti neporadím, podla toho aké velké prsia budeš mat po opke, približne nevieš?

..ja som 10 mesiacov po opke a ešte stále spávam v pooperačnej podprde baby:) nieže by som nemohla spat bez nej, ale nechcem si ich v noci vytahat :D

angie77

lilabmw

ahoj moja, moc tu už nechodím, ale akurát si písala navrchu tak si mi padla do očí :) takže sa chystáš na reopku konečne? uvažuješ o nej už dávno však? :)..a ideš naraz s noštekom či postupne?

no ja mám 370ml a už to bude zachvílku 10 mesiacov čo som po, sú krásne usadené prirodzené ale tiež by som brala aj väčšie, ale zase to až takto neriešim , hlavne že sú nejaké:)..nosím síce košík 80D lebo 75 obvody sú tie košíky malé,aj ked mám obvod 73cm,ale nikto si nič ani nevšimol..toto je záhada baby :)ked som oblečená nič moc, pokial si nedám výstrih ani nevidno :D človek by povedal že pri košíku 80D sú už dost bomby..a možno sú len si rýchlo na ne zvykneme či čo :D no malé sú... :DDDDD

...inak aj po 10 mesiacoch mi stále vidno jazvičky, aj ked už len malé čiaročky, ale stále sú nie celkom vyblednuté, tak dúfam že to ešte bude lepšie

...inak baby chcem sa spýtat vás čo už máte dlhšie po, prsíčka sú že úplne ako moje vôbec tam necítim silikony, len v jednom prípade...a to ked mi je vonku zima, ked som taká stuhnutá tak ako mi trasie prsiami sa mi ten implantát tak napne a akoby mi s ním od tej zimy tak drmalo..neviem sko to opísat, ale je to divný pocit :D..nemáte niektorá také pocity?

lilabmw

jeee olivka21

aspoon niektora z tych starsich.Tebe sa zdaju male?A mas 515 co mam povedat ja mam 400 a tiez kosik sice C ale male su ked dam podprdu dole :-) piatok idem na konzultacku k Cervenovi