Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

shiela
ahoj ja idem na operaciu do Kosic ku dr. Svehlikovi. Rozhodovala som sa medzi dr.Cervenom a nim. ale kedze som z vychodu, este dalej nez kosice tak som sa rozhodla ku Svehlikovi. Ak si pozries nick MirusQa555 tak ona bola prinom v lete. co pisala do fora, tak max spokojna
www.svehlik.sk

pozri si link, tam su aj nejake fotky cennik.
inak ja mam 34 rokov takisto ani adept na manzela a ziadne plany na deti, takze ja uz ani vek ci plany na tehotenstvo neriesim. je tu vela zien co si dali silikony, mali deti, kojili a nic velke sa s prsiami neudialo. moja rodina ma velmi odhovara, ale dievcata, PROSIM ak mate niektora cas pozrite si moje fotky v galerke, ved snad niesom jedina co vidi ten rozdiel mojich prsnikov,ked sa to tak da nazvat, okrem toho ze su male tak su velmi rozdielne.mam to na ociach kazdy den, uz ked toto nikto nechape z rodiny, tak ok, ale ja jednoznacne na operaciu idem buduci mesiac taky cas uz vam budem pisat na forum :) 09.10 mam termin operacie ak vsetko vyjde :)

Titten

cafex,

lahko sa mi po boji pise, ale neboj sa. Nie je to take hrozne, ako si predstavuje kazdy pred tym.
JA som mala brutal stres z tej opky, rano nalacno a najma bez kavy zabijak. Na kliniku ked sme dosli a riadne v predstihu, ma uplne prehnalo, hned som sa po Wcku zhanala, asi 3x som tam utekala, sestricka uz musela kukat. Potom prisli lekar, majitel a aro lekari. Tak som sla na izbu vyzliect sa do toho plasta, odskusat pooperacnu podprdu. Na vysetrovni ma lekar pofotil a isiel kreslit, z toho stresu a nizkeho tlaku mi doslo na omdletie, ze neustojim to, tak v lahu ma musel dokreslit. Nakoniec na salu, tam som myslela, ze keby nelezim, ze odpadnem sfleku, ale pichli mi uz zilu, a o chvilu som o sebe nevedela. PO prebudeni euforia, ze je to za mnou a neumrela som a dokonca mam uz prsia:D
Potom mi uz vsetko bolo jedno aj keby to malo boliet moc, co nebolelo vdaka liekom.

Drzim ti palce, ozvi sa potom a uz teraz sa tes, ze budes kocica.

cafex

Titten
Ahoj, no idem do tej TT.Rozhodlo vela faktorov v prospech tejto kliniky, hrozne sa bojim aj tesim zaroven.Stale si to neviem realne predstavit ake to bude.Chcem to už take dlhe roky, že je to premna ako moj tajny splneny sen :-)

shiela

strangeemily
no vieš že ani ja tam nič nemám? keby nebolo push-up podprsenky tak som rovná ako lata. chcem to, len stale vaham ci to mam podstupit alebo nie.samozrejme ze to chcem kvoli sebe robit. je to taky výrazny zivotný krok:-D

Matulka23

ahojky babulky, potrebovala by som poradiť :) dnes som si všimla, že mi ľavom pŕsku jazvyčka vystupuje-neviete čo ja na to dobré? neviem či len teraz mi začala vystupovať alebo už som to tak mala alebo sami to len zdá :/ som necelé 4 mesiace po opke
ďakujem

strangeemily

shiela

nemyslim si ze by si sa mala bat skor naopak tesit sa, ak to ale naozaj chces,ja som chcela ist na opku uz velmi davno ale financie ma zastavovali,ty mas aspon sestru ja som nemala nikoho,tiez som si vsetko nastudovala na nete pravdu povediac:)to ze som sa rozhodla ist na opku bola len cisto moja zalezitost,urobila som to kvoli sebe aby som sa citila lepsie,ja som tam pred nemala vobec nic aj A podprsenky mi boli velke:(a teraz sa uz konecne mozem vytesovat:)uz sa neviem dockat ked dam dole tuto super :)sexy:) podprdu a kupim si krasnu novu ktora mi bude krasne sediet:)

shiela

strangeemily

No ja som z košíc. ešte neviem ku komu pôjdem, sestra bola minulý rok ale ona je po 2 deťoch.na konzultačke som ešte nebola, neviem mam strach takze este u mna prevlada viac strach ako to ze chcem vacsie prsia:-) zatiaľ zbieram info a hlavne peniaze:-)

strangeemily

Luky2112,anonym_76

no Luky to ja neviem myslím ale že ak synčeka nosíš na rukách tak to po opke asi nebudeš môcť,vlastne sa ti to ani nebude dať lebo ruky budeš mať tak povediac oslabené,ja ich ešte teraz nedvihnem,operoval ma doktor červeň v BB a navrhol mi 300ml ES a povedal mi po opke že sme šli do maxima,ja som dosť drobná takže som veľmi spokojná:)lebo na konzultačke potom so mnou riešil aj menšie imploše ale som ho stopla že chcem tie 300:)dobre sme urobili:)

shiela

ahoj,ano este som nerodila,mam 24rokov,no neviem ci mam nizky prach bolesti ale som bola prekvapena ze to zas tak hrozne neni ako som cakala:)kazdy to preziva inac,pisali tu zienky ze niektore to zvladali dost zle ,ze napriklad aj zvracali a tak,no ja nic ako som pisala som sa vedela sama posadit,ist sama na wc,samozrejme ale doma nic nerobim,nenamaham sa vsetko nechavam na priatela nech sa pekne o mna stara:)operovana som bola v BB u doktora Cervena,ten mi navrhol velkost 300ml ES,a co sa tyka opky,dali mi obliect take specialne pod.pancusky a kosielku na zaviazovanie,pootm mi dali lieky-oblbovaky:)doktor ma pokreslil a sli sme na sal ked mi pichli injekciu a to je vsetko co si pamatam:)uz som sa len zobudila na izbe s pocitom ze si spravili srandu:)ako prve som sa chytila za hrudnik ci tam naozaj cosi mam:Dtakze opka mi ubehla strasne rychlo:)a ty ides ku komu?aj si uz na konzultacke bola?

shiela

strangeemily

ahoj čítam, že si po opke a ešte si ani nerodila.možem sa opýtať koľko máš rokov? ja mám 25, nemám ani kandidáta na manzela nie to este na otca svojich deti, takze kedy budem mat deti je vo hviezdach.ale toto leto som si povedala ze uz bolo dost hanby za moj dekolt a nizkeho sebavedomia. rozhodla som sa ze pojdem na opku aj ked este vaham, ale do bud. leta to chcem zriesit. citala som ze mas nizky prach bolesti, ten mám aj ja, tak mi prosím popis ako prebehla operacia, kde si bola na operacii, pre akú velkost si sa rozhodla? ďakujem

shiela

Ahojte dlho som tu nebola, tak zase som mimo:-)je tu niekto z košíc? ak áno tak mi prosím napíšte u koho ste boli na operácii a ako to prebehlo.
ďakujem.