Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zlaticko_7

Baby ako sa prosím vás dostanem do galérie? Ja mám svoje prsia jednotky a nechcem žiadne obrovské bomby ale aby boli akurátne k mojej postave, že je vidno že tam niečo mám :D

Micka111

chantal12

Tak, keď pôjdeš na konzultáciu ku Kováčovi kľudne mu ukáž foto mojich prś, že takéto isté chcem! :-D Určite ti také spraví ešte, keď ich máš aj podobné mojim. :-) A keď aj tvoje kamošky boli u neho a videla si tú prácu, tak ani nerozmýšľaj. Ešte k tomu, že je aj súdny znalec,no neviem si predstaviť lepšieho doktora.
Ja som tiež teraz jeho živá reklama :-D Ako som aj v predchádzajúcom príspevku napísala, že Kováč je posadnutý dokonalosťou, čoho dôkazom som ja, tak som neklamala! :-D

tomyum1

Assabloy

Dakujem za odpoved :-)
Ja som riesila podobny problem ako ty, ze nesumerne prsia pred opkou (resp reopkou lebo prva bola pred 12 r pod zlazu) sa snazil lekar zosumernit rozdirlnymi implantatmi. Ja mam anatomicke a musim sa priznat ze nie som spokojna, vyzera to sice lepsie ako predtym ale asymetria tu je a teraz opacna. Pri anatomoch totizto je aj velkost zakladne ina pri vyssom objeme ml takze je jeden prsnik cely vacsi aj vyssi (ide viac dopredu). Vidim si to aj v podprde a som z toho nestastna. Uz bude rok od opky a stale ma to nepreslo ze kaslem na to, chcem si to dat opravit... Jeden lekar v ba mi povedal ze s gulatymi implantatmi sa da viac 'vyhrat' a ze by asi volil u mna skor rovnake len mozno ine profily ale ze by sa rozhodol az na sale ked uvidi ako vyzeraju prsia bez implantatov. Chapem ta ze mas problem ze rodina je proti, nic si z toho nerob, je to tvoje telo a tvoj zivot, robis to kvoli sebe. Ja ti velmi drzim palce aby si bola spokojna!

chantal12

Micka111

ja mám podobné prsia ako ty, nie samozrejme úplne a chcela by som presne také ako máš teraz ty! Trochu aj závidím ale len v dobrom!:-D

zlaticko_7

tiež som pozerala všetky možné fóra a stránky, každý chváli niekoho iného. Nechcem však podľahnúť len reklame alebo cene, preto chcem vidieť prácu toho aj toho...moje kamošky boli pred 2-mi rokmi u Kováča, takže výsledok vidím na vlastné oči a veľmi sa mi to páči. Ja by som chcela opku práve na jeseň, lebo v takom horku si to neviem predstaviť.

assaabloy

Micka111
dakujem :) zatial vobec nevaham, idem do toho, iba mi je luto ten postoj ostatnych, tesim sa aj domov, ostanem tam par tyzdnov, to sa mi za cele roky co som v zahranici nepodarilo :)

Micka111

assaabloy

Nič si z toho nerob. Ak sa tebe tvoje prsia nepáčia a chceš ich krajšie určite do toho choď, je to tvoje rozhodnutie a tvoje telo. Keď je to to po čom túžiš, tak nerozmýšľaj a sprav sa šťastnejšou a sebavedomejšou! :-)Záleží na tom, aby človek spravil aj niečo pre seba a pre svoju krásu a spokojnosť.

Napr. prečo by mal niekto chodiť s veľkým nosom alebo odstávajúcimi ušami s prsiami ktoré sa nepáčia, keď sa to dá zmeniť? To je všetko ok, že nás má niekto rád také aké sme. Keď nie sme my spokojné treba to riešiť, keď na to máme možnosti. :-)

enny99

bianka77
ahoj, nie nerobil mi nic s bradavkami, len povedal ze som mala velmi jemnu kozu na bradavkach tak mi ich prelepili aby sa neroztiahli a nezvacsili :) vkladal mi ich cez pazuchu... no a ja som sa tiez bala za budu velmi velke a teraz by som prijala aj ovela vacsie, takze sa urcite neboj ze budu velke :))

assaabloy

tomyum1
ahoj. ano termin uz ma jedna z fora uz moja ''kamaratka'' tak sa tesim, ze s niektorymi sa da rozpravaj aj blizsie, nielen na fore a o prsnikoch :)
rozhodla som sa nakoniec ist k panovi dr.Svehlikovi, skutocne aj kvoli dialke, predsalen to bude jednoduchsie a ano je to aj lacnejsie.takze nielen operacia ale aj to dochadzanie,ubytovanie v hotely atd. 3.10 priletim do blavy cestujem na vychod a 4.10 o 7rano uz mam byt v Kosiciach na predoperacne a potom na konzultaciu. dufam ze predoperacne budu dobre, lebo som brala neskutocne vela liekov silnych na migrenu, toho sa obavam velmi :( Podla fotiek aj pan dr. Cerven mi povedal, ze implantaty budu rozdielnej velkosti, okruhle a rez v podpazusi. presne ako som si predstavovala. Takze viac budem vediet az 4.10 a mozem ti potom tu napisat ako dopadla.pozrela som tvoje fotky mas prsia velmi pekne :)
ja mam ich velmi male a jeden vacsi jeden mensi, vcera som poslala fotky do galerie a vlastne cakam kedy tam budu, aby mi mozno povedal niekto svoj nazor. mam pred operaciou presne 4tyzdne a vela ludi z rodiny mi troska komplikuje situaciu a myslim, ze to je iba tym,aby som si to rozmyslela. uz davnejsie som pocuvala ze som pekna taka aka som atd, ze na prsnikoch nezalezi, ak ma ma niekto rad tak taku aka som. asi niesom sama, co sa s tym stretla.mam 34r slobodna, bez partnera, bezdetna, myslim si, ze na svoj vek viem co robim a ze robim konecne nieco iba pre seba.... clovek je potom z reakcie tych najblizsich dost smutny. Kazdy mame svoje dovody preco to robime co robime.

zlaticko_7

chantal12

Aj ja uvažujem nad Mládekom. Popozerala som kopu fór a je naňho veľa dobrých ohlasov len ma mrzí že som prešvihla tú augustovú zľavu tak si teraz niesom istá či do toho pôjdem hneď alebo ešte počkám.

Micka111

chantal12

Ďakujem! Sú nádhernéééé :-) veľmi sa im teším! A foto je len po dvoch týždňoch a také sú peknučké... som maximálne spokojná doky Kováč je neskutočne šikovný!
Ja som mu úplne dôverovala, lebo viem, že je to profík! Počula som o ňom len to najlepšie. Nechala som si poradiť aké implantáty budú práve pre mňa najlepšie, okrúhle mentory som chcela aj sama, ale aj on sám mi navrhol práve tie aj veľkosť a všetko nechala som to na ňom. Povedala som, že chcem dokonalé prsia a také mi aj spravil :-)
Ak pôjdeš k nemu aj ty, budeš určite spokojná! Potom sem nezabudni napísať ku komu si sa rozhodla ísť a aké budeš mať... :-)