Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

strangeemily

Micka111,Titten

ano uz som doma,ked som sa zobudila v pondelok po opkne som bola velmi prekvapena ze skoro ziadne bolesti:)len take tahanie som citila a trocha tlaky ale dalo sa to zvladnut:)stale som si v pohode sadala a chodila na wc:)v utorok to bolo trocha horsie ale ked som si v nemocnici uvidela prsia ze ake krasne mi doktor spravil,som ani na bolest nepomyslela:)teraz doma odpocivam,priatel sa o mna stara ako o mimino a som na Flectore co mi aj fajne pomaha,snazim sa hybat ako sa da ale dost rychlo sa unavim a trocha tachsie sa mi rozprava,musim pomalicky vsetko robit,viac sedim ako lezim lebo sediaca poloha je mi prijemnejsia:)no co musim to vydrzat:)a pre doktora Cervena som bola rozhodnuta hned a ten pristup a vsetko okolo toho 100bodov:)

zoja83

micka111
Posudok ti len tak niekto neurobi aj keby som neviem co chcela, pri nevydarenej operacii a podanie zaloby na sud sudca prideluje sudneho znalcu,tym padom aj keby som chcela od neho posudok tak ho neberu na sude na vedomie ako keby nebol...kedze by som si to vybavila sama...ale dobre vediet ze nejaky znalec je okrem pana Valdmana,mozno prave on mi bude sudom prideleny kto vie...ano som po nevydarenej operaci aj reoperacii :)

Titten

strangeemily,

gratula k prskam, uz bude len lepsie. FLector mas?
Polohu si najdes, bud polosed sprvu a neskor na chrbte. Ja som si tak zvykla na tom chrbte zaspavat, ze tazko si zas na bok a brucho zvykam postupne:D

Micka111,

zvacsa sa vsade nechava len prvu noc na pozorovanie, pripadne niekde dreny davaju, tak aby s tym nesla baba domov. Ale nie je dovod ostavat dlhsie na klinike zo zdr. hladiska, podstatne komplikacie po anesteze by sa do dna ukazali. Ostatne veci sa mozu vyvrbit aj po 4-5dnoch. Pacientka nemoze ocakavat, ze bude hned v tazkej pohode a treba sa na pripadne bolesti pripravit. Na to je dobre dat si predpisat napr flector.
Ja som napr po narkoze zvracala parkrat, inaksie problemy ani bolesti neboli. Prve vstavanie z postele narocne s pomocou sestricky ale na druhe rano som uz vstala bez pomoci a sla domov. Doma pohoda, kazdym dnom lepsie.
Kedy das fotky?

Micka111

strangeemily

To si už doma? No to si ja neviem predstaviť... :-O

Ja som sa do Avelane Clinic vybrala aj preto, že nechávajú pacientky po augumentácii dve noci. A keď som sa pýtala dr. Kováča, že prečo dve noci, tak povedal, že ich záujem je, aby pacientky išli domov v pohode a nie také ubolené.

Micka111

zoja83

Veru tak dr. Kováč je jeden veľmi šikovný plastik! :-) Operoval ma v Avelane Clinic Nitra.

Ak sa môžem opýtať, si po nejakej nepodarenej operácii a potrebuješ posudok?

strangeemily

ahojte kocky,hlasim sa vam:)vcera som bola operovana no a uz som doma:)bola som operovana v BB a musim pochvalit doktora a sestricky za vsetko:)vcera som mala take mensie tlaky,viac menej ma tahali stehy a chrbat bolel,ale dnes je to trocha horsie chrbat boli stale ale citim stred a prave prso,dufam ze uz sa to bude len a len lepsit:)najhorsie co je, je asi si najist tu spravnu polohu:)tak drzim vam palce co mate este pred a teste sa:)

zoja83

Micka111
Od januára 2013 je zapísaný Ministerstvom spravodlivosti SR ako súdny znalec pre plastickú chirurgiu.
KOnecne niekto novy ,mlady a dufam ze aj sikovny znalec lebo u nas na SK bol zatial len Valdman ako tak si spominam

no uvidime mozno mi bude aj on raz prideleny :)