Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Micka111

enny99

Ahoj! Zajtra bude presne dva týždne čo som po operácii. Bolesti už žiadne nemám. Neboj sa horúčka prejde, ja som sa toho tiež zľakla mala som ju aj ja, bála som sa, že čo to, prečo ju mám. Brala som aj ja antibiotiká. Neboj sa, je to normálne. Jedna známa mala celý mesiac zvýšenú teplotu. Ja som tiež ešte nekojila a na tretí deň od operácie som dostala aj menzes, takže vieš si predstaviť aké bolesti som mala. Neboj nič všetko prejde, chce to čas, silu a trpezlivosť! :-)

Mne štichy dr. Kováč nevyberal, dal mi vstrebatelné :-)))

enny99

Čaute babiky, som 9 den po opke, zajtra by som mala ist na vyber stehov. Ale musim vam povedat ako som sa tak velmi na tie prska tesila, tak to uz aj lutujem, ze som do toho vobec sla.
Prve tri dni som mala mierne bolesti, kt. ustupovali az nakoniec na 4 bolo vsetko ok a strasne som sa tesila ze sa mi zivot vracia do normalu.
Na 6 den som dostala teplotu 38,8 a az do teraz ju nemozem dostat pod 37, zacala som brat antibiotika, jedno prsko mi cele opuchlo dokonca az cela cast chrbta z opacnej strany... Dnes sa bol na mna pozriet doktor (starostlivost musim pochvalit, lebo isiel z BB do PP len aby zistil co mi vlastne je).
Tak som sa dozvedela, ze som mlada, ze som este nekojila a ze mam utly hrudnik a v takomto pripade su taketo bolesti normalne a ze mozu pretrvavat az po dobu 3 mesiacov kym sa prska uplne neupravia...
Uz som si ich aj videla, su nadherne, ale co z toho ked sa nemozem pomaly ani postavit z postele...

vsetkym co sa este len chystate na opku drzim palce aby ste dopadli lepsie ako ja :)

musica

Ahojte som tu nova, zatial iba uvazujem a operacii a zhanam info, mne sa pacia tie co vyzeraju prirodzene - anatomicke, mate ich niektora? a rada by som nakukla do galerie, da sa?

Iveta84

Bianka77
Markantny rozdiel nie je, kazdy doktor vsak preferuje "svoje". Nikde nie je zaruka, ze ten alebo ten vydrzi vecnost alebo nebudu problemy.

bianka77

All

myslite si, ze je markantny rozdiel medzi znackami implantatov? Su tie Mentory fakt najlepsie? Ved kazdy chvali tie svoje,tak podla coho si mam vybrat???

assaabloy

Angela3531
dakujem.ja som v zahranici.skusim zajtra ist tu do obchodu s prirodnymi liecivami a na nieco take sa opytat..a tie stavy dobre, budem pit, caje tiez.dufam ze to dobre dopadne,velmi by ma mrzeli zle vysledky :(
skusim pit aj jablcny ocot, ten detoxikuje telo, ale aj dieta s tym. nechce sa mi do toho ale ak to musi byt tak to urobim. esteraz vdaka.

Angela3531

assaabloy. Ahoj,skus caj z DM drogerie Silibyum mariansky,neviem ci som to spravne napisla,ten je dobry na ocistu pecene a celkovo aj zihlavovy a potom vela citrusovym stiav...

assaabloy

iveta84
dakujem :) inak to co mas s prsnikom som uz tu citala vraj sa to upravi casom, som si ista ze to tu uz niekto pisal. ale napis email lekarovi alebo zatelefonuj. ja idem ku svehlikovi, on mi vzdy odpise kazdy email velmi rychlo skus napisat mozno aj jemu jsvehlik@yahoo.co.uk
chcela som sa vas vsetkych este opytat, ako to je s predoperacnymi testami, co by som mala a nemala robit alebo mohla. mam mesiac pred operacnymi aj operaciou, troska sa obavam mozno pecene lebo som cele roky brala privela liekov, ale ak je nieco co mi moze pomoct sa troska ''vycistit'' detoxikovat prosim vas o nejaku radu. mam este mesiac, obcas velke migreny preto tie lieky. skuste mi poradit aj ked je tam nieco este co by mi mohlo pomoct.prosim :) dakujem