Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

uľa2013

Čaute babule, som presne ôsmy deň po opke a je to naozaj pravda, že je to deň čo deň lepšie.
Pôvodne som mala na opku ísť 7.1.2014, ale niektoré baby odriekli termíny a tsk som v polovičke augusta dostala telefonát od sestričky. Tak ma to potešilo, že som skákala od radosti. 24.8. som podstúpila operáciu.
Prvé tri dni boli dosť nepríjemné, bolesti pri každom pohybe. Našťastie som mala kompletnú opateru od môjho drahého a dcérky. Zaonchádzali so mnou ako s bábätkom.
Dnes som sa prvý krát sama osprchovala, samozrejme len od pása nadol. O dva dni idem vyberať stehy. Ak niektoré váhate, netreba sa toho báť, zhruba po týždni príde úľava a život sa pomaly vracia do normálu.

syner

Elissa

no tak vsetko zavisí od pohybu...napriklad ten tvoj eliptický trenažer ma nebavil ani jeden den...vobec necitim,že by som pre svoje telo niečo robila...tak išiel preč :) nič nema na behanie na čersvtom vzduchu

syner

Micka111
no 10den po opke a už si fit? Super teším sa s tebou!!!!! :D to ja akurat budem mat po opke rovno Vianoce :) tak to by mohol byť pekný darček, že bez bolesti...

Iveta84

Baby, ktore ste dlhsie po opke...

Ja som skoro 9 tyzdnov, vsetko ok aj na kontrole. Mam ale jeden "problem". V jednom prse citim ako keby implos, v jednom vobec. Doktor povedal, ze to sa este ma upravit. Nie je to bolest, ale napriklad ked chcem behat, ten jeden prsnik citim, pohyb v nom. Lepsie to neviem opisat. Mali ste niektora tiez takto a potom to prestalo?

Iveta84

assaabloy
Ja som chodila na kratke prechadzky hned od prichodu domov po opke. Vzdy kazdy den na chvilu. Postupne ako mi bolo lepsie, tak aj na dlhsi cas. Doma som nemohla stale byt. Sprchovala som sa 1x na piaty den.

ps2

Taký iný príklad. Prečo by mal niekto chodiť s orlím nosom? Pod nože a vybavené:)
Alebo niekto má 145 kíl ako jeden môj kamoš. Pod nože a vybavené. Ale on nepôjde a má problémy s tlakom, chrbticou a pod.
Malé prsia zase vedú k neustálemu rozmýšľaniu nad tým.

ps2

Ja si myslím, že ak sa niečo dá vylepšiť, tak to treba vylepšiť, ale nie za každú cenu a treba sa aj poriadne poradiť.

cafex

Titten

No on mi daval skušat len nejake tie makety čo tam mal, nie presne tuto velkost, tak si to neviem teda realne ani predstavit.šak uvidime.pevne dufam, že sa s nim da dohodnut, že keby počas opky zistil, že sa tam zmesti viac, že by mi dal viac.len neviem ako je to s implantatmi, či objednava len tie jedny,alebo ma na klinike poruke viac velkosti.