Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

syner

bianka77 ja som si chcela objednat čiernu ..ale sestrička sa na mna zamračila, že nieee ..vhodnejsia je vraj biela...

bianka77

elissa
takze je na tebe aku velkost si objednas? Dobre som pochopila,dal ti na vyber dvoje...a ty sa uz len rozhodnes?No to som zvedava co si das :)
Podla mna ich staci objednat mesiac pred,aj sestricka sa mi zda tak hovorila,ja to skor ani robit nebudem,vzhladom na ten termin.
Predoperacne planujem robit tak 2 tyzdne pred,myslim ze mozu byt stare tak max.3 tyzdne...a ARO 7 dni,ale teraz som kukala papiere anestaziologicke ani po nas nechcu asi urobia na mieste,takze iba krvi a interne predop.vys.to dam za jeden den :D
Tu podprdu si ides akej farby objednat?A jednu ci dve?

Micka111

Ja som sa uz dnes normalne osprchovala kooonečne,ranky mam prelepene a mozem sa s tým umývať. :) Na začiatku som používala tie utieročky vlhké na podpazušie...našťastie ani ja sa moc nepotím. Spodok tela som si vedela normálne umyť, no na vrch som používala detské utieročky. Teraz už konečne sa možem spršiť :-)

Podprdu ja mám špeciálnu len jednu, pojdem si kupit jednu sportovu takú adidas a dám si ju,ked sa mi ta specialna bude sušiť. Takto to spravím ja. :-)

Za 24 dní fit už budeš.

syner

Elissa no ja mam vysku 173 a vahu medzi 55 až 59 :)ja som dost na sladke až moc... takže ked chcem behavam a ide to rýchlo dole...

syner

Elissa no ja mam vysku 173 a vahu medzi 55 až 59 :)ja som dost na sladke až moc... takže ked chcem behavam a ide to rýchlo dole...

syner

Micka111 no ja sa velmo nepotim ale mam rada cistotu :) a jeden skafander na kolko? 10 dni bez sprchy? by ma siblo asi kupim dva... jeden biely jeden čierny :)

kks ja susím byt do 24dní uplne fit! myslíš, že to pojde?

zoe23

Titten
dikes :) ja som nemala ziadny zaklad, tak to preto su moje mini oproti tvojim :)
pod prsiami mam 74cm, pred opkou som mala kupovane vzdy 75ky ale teraz mi skoro ziadna nesedi kvoli kosikom, tie kostice mi zasahuju do implosu tak aj vcera som si kupila podprdu ze 80B no. Ale kupila som si aj prve plavkyyyy :D v Goldenpointe-ze spodok za 3 eura a dva vrchy, kazdy 5 eur(a kazdy zlacneny zo 40) a cele to je sada,haha tak sa tesim :)))

Micka111

Titten

Jasné,že pošlem fotky, ale neskor pretože som len týždeň po operácii a mám ich ešte opuchnuté.

Súhlasím s tebou,že žiaden doktor si nechce robiť zlé meno, ale bohužiaľ každý má iný prístup a inú predstavu o precíznosti.

Lucky123

Zo skúsenosti mojej známej tiež viem,že istá pani doktorka nepozná pojem zvačšenie pŕs s modeláciou.

Lucky123

ad flakanie
som bola na konzultacii u jednej doktorky a ona na moje vykojene ovisnute prsa s velkymi dvorcami a asymetriou bez merania, len tak letmym pohladom povedala: to bude super, dame tam 400, ak chcete kludne aj viac..ona by mi hodila rovnaky implos do nerovnakych prs.. Tak to ja napr. nazyvam flakanie..

Lucky123

Titten
..tak som sa na tvoj popud pomerala a: pod prsami 79, cez prsa 95.. moje prsia sa mi zdaju ale dooost velke. vsak poslem fotku do galerky,ked sa troska zorganizujem.. oni su hodne siroke a hodne vysoke.. aj mojmu muzovi sa zdaju citujem: waa, obrovske cecky