Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

wendy18
ja osobne nemam taku skusenost ale moja znama ano a uz sa to tu rozoberalo, myslim, ze ta moja znama bola u pana dr,Cervena, urcite si objednavala sama, vraj to je normalna vec ;) zamna objedna lekar, mna poriesia troska inak, pretoze priletim zo zahranicia, 5dni pred opkou konzultacia a vysetrenia vsetko naraz

wendy18

Ahojte baby.Chcela by som vediet ci si niektora z vas objednavala implantaty sama.V oktobri ma caka operacia a doktor mi dal udaje ake implantaty si mam objednat a mam zadat adresu kliniky.Ma z vas niektora takuto skusenost?

wendy18

Ahojte baby.Chcela by som vediet ci si niektora z vas objednavala implantaty sama.V oktobri ma caka operacia a doktor mi dal udaje ake implantaty si mam objednat a mam zadat adresu kliniky.Ma z vas niektora takuto skusenost?

Iveta84

Bianka77
Mne sa velkost nezmenila. Ja som tam ale nic nemala a teraz su mi tricka proste konecne obtiahnute a sedia... :)

assaabloy

Micka111
ja mam asi mesiac pred opkou 09.10 a vobec som ju nevysadila, dufam, ze to nevadi a ani nijako neskodi. skusim napisat lekarovi a hned sa ho spytam nato. dakujem

Micka111

assaabloy

Antikoncepcia sa pred opkou vysadiť myslím, že nemusí. Ale je určite lepšie nebrať ju najlepšie 3mes. pred plánovanou operáciou.
Ja som antikoncepciu vysadila.