Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

syner

Ahojte,,,

baby viete čo ma ešte napadlo... čo je dobré robiť pred opkou a čo určite nie... napriklad dáke vitamíny? pripraviť na to telo alebo cviky? aby ma bolel menej chrbat atd. čo by ste mi ešte poradili? čo by ste robili inak keby idete na operáciu?

a ešte jedna vec: opbjednať si dve tie pooperačne podprsenky či jedna bude stačiť?

Micka111

Zoe23

Ahoj, áno mala som aj drény, strašne som sa tých hadičiek bála, že ako pôjdu von, že to bude bolieť... :-) ale pán MUDr. Kováč ma ubezpečil, že to bude chvíľočka, že to zvládnem a tak aj bolo. :-)

Lucky123

Ahoj, ooo tak super teda :-) Ja som 5 deň po, budúci týždeň mám kontrolu. Implantáty mám okrúhle a pod svalom.

Matulka23

Lucky123

ahojky Luci, áno mala by si mať prepúšťaciu správu a k tomu také taktičky silikónov z pravého aj z ľavého prsníka :) ja som bola tiež na Interkliniku Mudr.Rácz-mám mentory, som 3 mesiace a dva týždňe po opke :) u koho si bola ty a ako si spokojná? nebolí už nič?

assaabloy

....chcela som ten termin dat jedej z vas, ale zial, nepodarilo sa kvoli jej dovodom, tak mozme skusit s niekym inym ak ma niektora zaujem ;)

assaabloy

all
ahojte, termin u pana dr. Cervena na 02.10 musim odvolat, ak si myslite, ze sa to da na niekoho z vas presunut namiesto mna tak mi napiste na mojaposta777@centrum.sk
konzultacia 27.9, operacia 02.10
neviem, ci tato klinika nieco take dovoli, ak ma niekto zaujem napiste mi email, vymenime si udaje a skusime to vybavit.
dakujem

Lucky123

fufu

ahoj, mne doktor povedal, ze 3 tyzdne po opke mozem nosit sportovu podprdu.
a ze ked prilozitostne a kratkodobo, tak mozem 2 tyzdne po opke..

Lucky123

Micka
ahoj, ja som mala opku minuly tyzden vo stvrtok.vedie sa mi uz celkom dobre. dnes som bola okrem kontroly prvykrat vonku.. obed, ihrisko a tak:)
A Vy mate/ste mali tie cerstve silikony take kockate? myslim tvarom, napr. ja ich ma zdola take hmmm, proste nie oble..

all
baby, co ste boli v Interkliniku dostali ste papiere od implantatov? musim im napisat, nech mi daju podklady k tomu...

zoe23

Micka111
Hej hej, 6tyzdnov som po, uz sa mi to ani verit nechce, zda sa mi to strasne dávno a bola som v Avelane u MUDr.Mládeka:) A mala si aj dreny?

Lucky123
ja mam papier s nalepenymi štitkami od implošov aj karticku(dokonca dve) a na klinike by mali mat tiez kopiu, oni su to povinní archivovat tusim az 40 rokov.(nebola som tam kde ty, no aj tak...)

fufu

Micka111
Ahoj, ja som bola v pondelok na prsia aj brucho. Som celkom v pohode,dá sa to vydržať aj bez analgetík, len už nemôžem obsedieť, tak som začala robiť fotoknihy:)

Lucky123
áno, dostala som na Mentory podobnú kartičku s nálepkami ako pri hyalurónke. Mám si ju prefotiť a kópiu nosiť v dokladoch. Myslím, že také dostali všetci, aj s ES