Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

inguska

A este by som chcela dodat:netreba mysliet na rizika,ved tie su vsade.Na rakovinu prsnika implantanty nemaju vplyv,uz je to dokazane.Operacia pomoze zlepsit psychicky stav,sebavedomie a s tym aj celkovu vitalitu organizmu.Treba mysliet pozitivne vzdy a za kazdych okolnosti!! :-)

inguska

Ahoj,Liva!Mam McGhan,260g-je to americky typ,velmi kvalitny gel s (vraj) dozivotnou zarukou.Som 6 dni po op.Uz sa citim lepsie.Ale musis sa psychicky dobre pripravit na to,ze ak ti budu vkladat implantanty pod sval,tak prezijes brutalne bolesti.Par dni je to horor,potom sa pomaly zlepsuje.Spat budes len na chrbte,takze sa pridruzia aj bolesti chrbtice.Pisem ti to,aby si bola v reale,ze zakrok je fakt vazny a musis byt uplne pripravena tym prejst. A vies co ti najviac bude pomahat? : Predstava,ako sa opalujes v sexi bikinach a ako okoloiduci obdivuju tvoj dekolt :-)). Toto je svetlo na horizonte!Drzim palce!!

liva

INGUSKA
ahoj,ja mam o mesiac zakrok....aj sa bojim,no ako sa mas ,co bolesti,a kolko ml mas a aky typ?? mna zaujima vsetko,diiik

inguska

Ahojte,dievcata!Natrafila som na tuto diskusiu a dovolila som sa prispiet,ak je este o to nejaky zaujem..Som necely tyzden po operacii (myslim tym zvacsenie prsnikov) a mozem dat nejake aktualne info..Zdravim :-)

motylik268

Ahoj.Citala som tvoju spravu a chcela by som sa ta opytat,ci uz si na tej operacii bola a ak ano,tak ako ti to dopadlo a kolko ta to vyslo.Dakujem.

DJ HiDe

chrustik2, podla mojho nazoru robis spravne...kazdy ma nejaku vyzorovu chybicku, a ked mas prilezitost napravit ju, netreba vahat, akoby si sa mala trapit po zvysok svojho zivota :)

chrustik2

Poprosim,len idpovedat na otazky na ktore som sa pytala,viem co to obnasa aj rizika aj vsetko mam to prestudovane od A po Z a aj napriek tomu som rozhodnuta.Kebyze mate nos ako orol tak s nim chodis cely zivot len preto,ze operacia obnasa milion rizik?Kazdy ma na to svoj nazor,mne to zatial kazdy schvalil,pretoze vedia,ze ma to vzdy trapilo a je to moje rozhodnutie.No dakujem za prispevky :-)

evelina

liliana2, tvoja mamka ma silikony od roku 1983? To uz im skoncila zivotnost, mala by si ich dat vybrat alebo vymenit, lebo jej hrozi pretrhnutie. Zeny, co si to davaju robit by mali mysliet na to, ze po siestich rokoch sa rapidne zvysuje moznost pretrhnutia implantatu. Lepsie su zo solneho roztoku ako silikonove. chrustik a videla si operaciu? Dost humus.

livaa

Plastika cim dalej tym napreduje a zlepsuje svoje techniky....aspon co ja viem zeny co si to dali robit ci uz mlade alebo starsie zeny su velmi spokojne...v dnesnej dobe je to uz pomerne bezny zakrok....ja sa tiez chystam o mesiac....ked to zene pomoze a zvysi sebavedomie preco nie....vela zien co maju deti a su po kojeni vie ako sa im stratia a ovisnu prsia.....je to kazdeho vec ako sa rozhodne....