Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

saska
no niekto si da urobit prsia v 25 a dieta planuje az v 35,nikto popredu nevie ci bude mat mlieko,ako dlho bude dojcit a tak...takze tie co to chcu....idu do toho...a rataju s tym, ze ak bude treba pojdu potom na upravu,niektore pisu, ze sa moc nezmenili,ale aj tu som citala, ze idu na reopku.ja zaklad aky taky mam....a dve tehotenstva a dve dlhodobe dojcenia urcite nechali stopy,ale to je strasne individualne,su baby co ich maju po kojeni horsie...mne napr.dr. povedal,ze teda cakal omnoho horsie ako je real,ale to nikdy dopredu nevies....

saska_k

bianka77
po pravde ja neviem vobec co bude s tym po porode, preto som sa tu chcela spytat od vas, ci niekto nema s tym skusenosti. Chcem si dat teraz veeelmi, ale troska vaham, co bude potom. Nerozumiem, preco si potom davaju baby pred porodom, ked to neskor nebude mat az tak vyznam..

bianka77

Saska
No silikon ostane rovnaky,navyse je pod svalom...moze a podla mna sa aj bude menit zlaza,ona sa meni aj vekom,vraj ubuda.....takze ta zlaza nad implantatom moze ovplyvnit celkovu velkost a tvar prsnikov,jedine ak by si nemala ziadne svoje..tak sa nic nezmeni,ale to je moj nazor....mozno niekto ma iny

bianka77

cafex
pisaal som par prispevkov dozadu...na MK jedna baba pisala ze 30.8. musi zrusit termin konzultacie...zaregistruj sa na stranke,v danej skupine a skus sa jej spytat,za opytanie nic nedas :)

bianka77

saska k
kedze si po porode...sama vies, ze zlaza sa v tehotenstve zväcsuje...a pri kojeni este viac...silikon sa menit nebude,len zlaza narastie,ak budes kojit o to viac....podla toho kolko budes kojit....po ukonceni dojcenia sa zlaza zmensi,niekomu uplne.Aby sa ti nestalo,ze das si väcsie,otehotnies,budes dojcit...zvyknes si na take velke...a potom sa ti uz ani tie zväcsene nebudu pacit...potom pojdes 3x?

saska_k

Angela3531
ja som uz vlastne tiez po porode. Dala som si zväcsit prsia po porode, no este sa mi zdaju byt male, tak rozmyslam ze si dam znova, ale neskor planujeme aj druhe babo, tak neviem ci aj silikony budu niejake skarede po porode, alebo ci zmenia tvar, velkost a tak

Angela3531

saska-k, Ja by som urcite pockala po porode,nebravim,ze kazdej sa zmenia porodom prsia,ale mne sa urcite,ked som bola tehotna dva krat,hned sa mi zvacsili o dve cisla,boli krasne a potom zrazu ,ako prisli,tak aj odisli.Sice som vtedy nemala silikiny,ale myslim,ze to je jedno,aj tak ked su aj implantaty sa hormon.zmenami zvacsia a ta koza uz potom nebude taka...Ale mam aj kamaratky,ktorym sa pocas tehu prsia nezvacsili vobec...A potom este kojenie.ked aj kratke,ale predsa..ja by som pockala