Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

All

Baby tie co ste po a cvicite a behate.... Kedy ste zacali vykonavat tieto aktivity? Ja som 6 tyzdnov po... A prosim, viem ze sa to tu pisalo ale znova. Ake sportove podprdy mate? Chcem na najvyssiu zataz. Kde ste kupovali? A myslite ze staci objednat potom aj cez net ci musim ist skusat? Neviem ci tu v Trencine kupim nejaku dobru... Dakujem za odpovede!

syner

ahojte...

Pomaličky,ale isto sa mi blíži moja operácia. Môj splnený sen.Naozaj by som potrebovala súrne vedieť ako dlho po operácii ste mohli vykonávať činnosť (napr. umývanie riadu) bez pociťovania bolesti.Rez budem mať pod pazuchu a implantáty dosť veľké (450 -neviem či veľkosť závisí s bolesťou ale len tak pre info)

K mojej práci potrebujem hlavne ruky, bojím sa,že budem dlho neschopná práce prípadne,že krátkou liečbou si skôr uškodím... maród byť nechcem.Mám v úmysle to riešiť dovolenkou.Na základe vašich rád, by som chcela získať predstavu akú dlhú dovolenku si mam vybaviť. Je to pre mňa naozaj veľmi dôležité.Za každú jednu odpoveď veľmi pekne ďakujem.

syner

assaabloy

ahoj taktiež poprosím kontakt mala by som záujem pre kamošku ta totiž čaka na konzultáciu až buduci rok na jar :) velmi by si jej ulahčila život zmenou termínu...viem, že je zaujemcou viac, ake ak by náhodou ani jednej nesedel termín určite daj vediet... dakujem

question

Assabloy. Ja som presne cakala ci zrusis termin. Rada by som ho posunula kamoske ktora ma konzultacku az v marci buduci rok. Prosim ta napis mi na mail 7question@azet.sk dikyyyy

uľa2013

assaabloy

Mám zaujem o termín oparácie u Dr. Červeňa, ktorý chceš odrieknuť. Prosím o rýchly kontakt na adrese vitajana@gmail.com

uľa2013

Mam zaujem o termín oparácie u Dr. Červeňa, ktorý odriekla assaabloy. Prosím o rýchly kontakt na adrese vitajana@gmail.com

assaabloy

Ahojte dievcata..ja mam termin u pana dr. Cervena 02.10 na operaciu a konzultacia je piatok tyz predtym. je to vybavene tak narychlo, pretoze som v zahranici, tak aby som nemusela letiet na sk casto. Ale vyzera to tak, ze nepojdem, pretoze som nasla lekara v Kosiciach, jednak o cosi lacnejsieho a taktiez mam to blizsie domov. Banska Bystrica by bolo dost daleko. neviem ci sa da vybavit, aby som niektoru z vas poslala namniesto mna, ale ak sa da, tak to rada urobim..tak mi napiste :)