Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Iveta84
dikes!Cez den vsetko v poriadku ale na noc, cez noc a rano su prsia kamenne a chrbat od vcera uz je celkom ok, uz sa viem konecne vystriet ale doteraz ma bolel a hlavne aj rebra a vlastne cely hrudny kos. Konecne sa uz mozem nadychnut zhlboka, doteraz sa mi kvoli rebram(jak boleli)nedalo. Mam skor pocit ze mi nerobili prsia ale nieco s kostami :D Lebo ked si odmyslím tu tazobu v prsiach tak mna v nich nikdy ani len nepichlo ani neštipalo ani nic. A este jedno miestečko na lavom prse necitim. A co som minule robila paniku ze ma dva dni boleli tie prsia tak to som fakt dostala potom tie kramy. Teraz uz len čakam a čakam kedy budu pohyblive. Uz nosis podprdy, že? A s kosticami alebo ake?

Angela3531

Ja mam 400vky a podprdy mam, 75C a niekotre 80B.mala som slabe povolene jednotky,som utla 163 a 49kg.Myslela som,ze D cko budem mat,nevem,kde sa mi to straca....Pod prsiami mam 75cm a obvod prs teraz 90-91cm. pooperacnu som mala 75B.

zoe23

anonym_76
:)jej,dakujem. No ja mam 170cm/50kg a obvod myslim 74cm.
ja som hore utla ale zas mam boky a zadok, tak ja som to chcela dorovnat, aby bola postava sumerna. Inak pytala som sa doktora ze ci pri 375ml by bol vidiet velky rozdiel oproti 330 a on, ze ani nie. Lebo som sa bala, aby som to neprehnala, aby to nebolo umele kvoli tomu, ze som hore kost a koža. Ale už viem, ze na to aby som mala postavu sumernu by to fakt chcelo este viac ml. A ktore z mentorov by si chcela? Ja som mala tiez hroznu dilemu z tych tabuliek.

Nena1

biank77
niet za čo ;-) Prajem všetkým čakateľkám toľko nadobudnutého optimizmu, ako mám minimálne ja a čo najmenej pooperačných bolestí, ktoré tiež sa mi akoby zázrakom vyhli :D

bianka77

nena1
dakujem :)
Dufam, ze budem minimalne tak ako ty... :) z tvojich prispevkov priam srší spokojnost a sebavedomie...myslim to v dobrom...tak to ma byt :)

Nena1

bianka77
to navrhol doktor? Nejako mi to ušlo. Tak asi to bude ok :-))
Ale zase ja som absolvovala konzultáciu pred opkou u 4 doktorov a názory na veľkosť boli medzi nimi veľmi odlišné! Dvaja ma "odmerali" pohľadom a len si tipli a ďalší dvaja ma precízne odmerali a pre jjedného z nich na základe pádnych argumentov rozhodla. Prajem veľa šťastia a radosti z nových prsíčok! Nech si maximálne spokojná :D

bianka77

janessa
tak to si fakt mala stastie...ja som bola v aprili a idem az po tebe :D
barboraF
takze to je tazko...mozno sa nieco uvolni........

Iveta84

Bianka77
No mne sa prave zda ze ty mas velmi pekny zaklad a tych 305 ti to krasne vyplni... Ja mam 350 do nic a zatial mi stale sedi D-kosik...