Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet11

Lucia83

Ahoj Luci ako sa máš?? ver už sem nejak ani nechodíme staré baby ja len tak sem tam nakuknem tak dnes to bola náhoda že zrovna si sem napísala :)) ...... Bože to e už toľko že 9 mesiacov?? ved ako keby to bolo neni dávno hrozne to rýchlo uteká.... ja budem už o mesiac rok ani sa mi to veriť nechce aj som posielala fotky po 10 mesiacoch ale nikto mi ich nepridal chcela som hlavne kvôli babám nech môžu porovnávať ale skúsim poslať ked budem rok po opke možno sa to už podarí :)) mne sa zdajú posledné dni že ich mám nejaké malé no ale šibe mi každy mi povie..... hrozne sa mi páčia škoričkne prsia také by som brala :))

Skoricka

prsia máš perfektné úplne že super máš sa s čoho tešiť :))

quixx

assaabloy
ako som pisala u kazdej je to individualne. Mne prve co narastlo v tehotenstve boli prsia a potom ostatne. Co sa tyka kojenia tak ked sa mi naliali prsia este mliekom tak som male obvod cez prsia okolo 114 cm a pred tehotenstvom 86 cm. To som ani jedno dieta nekojila pretoze pri prvom som mala zapal prsnikov a malo mlieka, a pri druhom som mlieka mala dost aj som odsavala ale do troch tyzdnov sa mlieko prestalo tvorit. Problem bol v dietatku lebo malo vrodenu vadu a nevedelo si vysat mliecko.
Ja osobne ako som uz pisala by som do toho isla aj pred tehotenstvom. Dokonca ma v pripade prvej op. doktor odhovaral od operacie nakolko som este nemala deti, ale ja som to velmi velmi chcela a tak dal mensie implantaty. Nic nelutujem uzila som si prsia aj pred tehu aj teraz si uzivam nove. Manzel ich oznacil za nadherne :-)

assaabloy

quixx
dakujem ti :) myslis ze zmena prsnikov ovplyvnuje samotne kojenie??? ci aj tehotenstvo? to by som asi ani nekojila ak by hrozila velka zmena :p netusim ake velke ich budem mat pretoze konzultaciu a vysetrenia mam par dni pred samotnou operaciou, nechcela by som dve zakroky...no ak by to bolo nutne, snad by to nebolo hned po nejakych par rokoch.

quixx

assaabloy
prvy raz som si davala robit prsia pred 10-timi rokmi. Vlozene boli implantaty 200 ml ES80 (nizky profil)pod zlazu. Zmena a vlnenie implantatu nastalo az po dvoch tehotenstvach. Myslim, ze u kazdeho je to individualne. Ja urcite nelutujem ani ten prvy raz pred tehotenstvom lebo kym neboli deti tak boli krasne a s 200 ml implantatmi som nosila podprsenku 70C. Ja by som Ti poradila pred detickami ist do mensich a radsej si dat vacsie az po ak by sa stav velmi zmenil. A dakuje za pochvalu. Ja som teraz maximalne spokojna a teraz nosim podprsenku 70D. Prvu aj druhu operaciu som znasala v pohode, ale to je tiez individualne.

assaabloy

quixx
ahoj, pozrela som si fotky v galerii, velmi pekne mas urobene prsia, chcela by som sa opytat kedy si ich davala prvykrat, ci to mozno bolo pred tehotenstvom, alebo ako?? ako a preco sa ti zmenili prsia, ze si davala teraz vacsie. Ja vlastne chcem tiez vediet ako velmi sa zmenia prsia po tehotenstve. Mam operaciu v oktobri, deti este nemam, ajked je tu mnoho takych, ktore si davaju silikony este pred tehotenstvom, chcela by som vediet ako velmi sa zmenia a ci je nutny zakrok potom. asi je to individualne, ak by mal niekto taku skusenost, bola by som rada, keby sa somnou o nu podelili ;) dakujem

Lucia83

Skoricka
Ahoooj ciculka! Ako sa mas??? Uz si v pohode s tym jednym prskom? Ja uz ani neviem, ze ich mam spravene. Uplne ako moje. Ked si predstavim ze tento stav som si kratko po opke nevedela ani predstavit ze budu ako moje tak sa smejem. Co dovolenka bola si? My sme sa teraz vratili amsom pn :-( . Uz sem tusim stare baby ani nechodia. Tomaske som hovorila nech sa laskavo pofoti aby som jej to poslala do galerky. Ja som sa dnes fotila po 9 mesiacoch. Boze jak to ubehlo, pred chvilou sme sa tu ukludnovali pred opkou. ..

fashionisdrug

Skoricka
Uz som si pozrela galerku, mas to prirodzene :). A dost velke. Velke prsia sa mi pacia, len ja sa obavam presne toho, ze nic nezapnem, ak by som si dala velke. lebo kabaty nosim XS a ak by som si kupovala Mko, tak by som vyzerala asi dost tucne na bokoch... A predtym si mala aku velkost? Ja nosim teraz A/B velkost a idem k dr. Cervenovi a budem mat 400ml gulate,a tym profilom si stale nie som ista, zvazujem extra vysoky kvoli tomu,lebo mne sa pacia gulate a vystupene prsia.lenze sa bojim,ze mi ich bude prilis tahat dolu,ked to bude taky objemny ten implantat...

usko1us

susy1982
Dakujem. tak ja patrím určite k tým dlhšie sa hojacim :-)

Bianka
mne sa zdajú akurát k postave, ked som oblečená ani to nevidno. ale popravde ešte sú také nepodajné tak si na ne pomaly zvykám, ale to chce čas, kým budú vyzerať prirodzenejšie. bola som si skúšať nejaké podprdy a plavky no to bola zábava. ked som cicíky nemala som mala kúpené za 5 minút a teraz za pol hodinu jedna podprda :-)

Luky2112

Skoricka

No mne domtor navrhol vysoky a nie extra vysoky...my sme sa vlastne na konzultacke vobec nebavili o profile,az tu na fore mi kocky vlastne zisitli ze mi doki navrhol vysoky...len ja staaale zvazujem ten extra vysoky ale mam aj obavy ked mi to nenavrhol doki sam...no neviem ved do marca mam cas si to rozmylsliet.....