Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

lluciaa1211
ja v New Yorkeri, ale nosím 75D a mám problém, čo i len jeden kus tam nájsť. Ale sedia mi aj 80C a to už sa dá zohnať.

lluciaa1211

Ahojte baby, kde si kupujete podprsenky alebo aku značku?
Ja nemám veľké prsia a objednávala som si u nás v jedenej predajni 75E Triolu. Žiadna iná mi zatiaľ nesadla :( Väčšinou majú všade maličké a keď je dost veľká, tak taká ako pre starú mamu.

Titten

Nena1 :D:D:D,

nie, ale taka vysoka, velmi stihla holka a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkeeeeeeeeeee prsiska mala urobene. Hrudnik uplne utly nieco ako tu som si vsimla u sandrine7, ale prsia akoby 600ml mala na nom.
Fakt som oci nevedela spustit.

Nena1

All
dnes som skúšala push-up podprdy. Óoo... je zo mňa Dolly Buster! To si netrúfam ani na staré kolená nosiť :-))
Yeah!!! Foto poslané...

Iveta84

Zoe23
Ja spim celu noc a spavam na rovnom vankusi, tak mi je najlepsie... Ale zo zaciatku som mala vypodlozene. Uz ma aj menej chrbat boli.

zoe23

Iveta84

ozaj fakt ty uz len tyzden a nosis podprdyy :)
Inak ty spis normalne celu noc bez prebudenia?? lebo ja som zas bola hore o 2, potom o 3 a o 6tej :( no uz ma to nebavi...a spis normalne na rovnom?alebo mas vankuse podlozene?

Nena1

sisih
na ľavej strane tohto fóra klikni na "vyhľadávanie"
hľadaný výraz: Nena1
kde hľadať: príspevky od používateľa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.