Pomáha celofán obtočený kolo brucha pri behu spaľovať tuk?

sunraiise

haha, namyslena/daj si do googl, co to znamena/:D ja nenadavam ludom do sliepok, vies, preto tu mozem napisat nazor. A nehadam sa ako ty, ale pisem konkretne veci a ty stale len utocis na ludi. A-Z ma iny nazor ako ja, ale s nou by som rada diskutovala, lebo ma aj argumenty. Ty sa chces len hasterit, lebo sa nudis.

sunraiise

nechce mi to sem dat cely prispevok, tak skusim este raz

A-Z, to co vravis ty je pravda, pri chudnuti funguje jednoducha rovnica

prijem < vydaj = chudnutie
ale popri tom sa da aj formovat postava/popri cviceni/

pozri si napr tento link/prvy co mi vyhodil google/
www.vitalstudio.sk
alebo si daj do google vacu shape thermal.
Ta konkretna partia sa prekrvuje, viac prudi lymfa, odstranuju sa lymf. uzlinky, odplavuju sa skodlive latky potom, pokozka je hladsia, to miesto sa prehrieva. Ked to skusis, mozno na to budes mat iny nazor.

A-Z

mariaa,
lenze mi sa nebavime o tooolkych veciach v zivote na poliach teoretickych a praktickych, my sa bavime o chudnuti. Chudnutie je pomerne zlozity fyziologicky proces organizmu. Kazdeho. Som ochotna uverit, ze u teba sa deje celkom inak jedine v tom pripade, ak si iny ludsky druh.
Mozno sa ti zda, ze pisem teoreticky, ale ver, ze neporovnatelne viac casu som stravila praxou - hodiny tyzdenne, cele mesiace drinou, makanim vo fitku. (Teraz je to uz len zabava a zaluba :). Keby existoval lahsi sposob, obalim sa celofanom a chudnem a tvarujem jedna
basen...