Pomáha celofán obtočený kolo brucha pri behu spaľovať tuk?

majkaaa

A zabudla som dodať,tie baby hovoria,že to vraj pomáha. Či je to len také to viera uzdravuje,či naozaj...ťažko povedať. No môj názor je,ak budeš na sebe pracovať,úspechu sa dočkáš. Aj bez fólie. Len to chce čas a trpezlivosť.

majkaaa

Moja skúsenosť.Mala som pomerne "štíhy" pás oproti bokom. Stehná,zadok,brucho vyžadovali o číslo až dve väčšiu konfekciu ako pás. Dala som dolu cca 25 kíl,už som dá sa povedať konfekčná celkovo. Ale hoci som výrazne,intenzívne najviac cvičila na tie boky,stehná brucho,najskôr išiel dolu tuk z horných partií. Tie problémové išli pomalšie. Vo fitku sa dá postava pekne vyformovať,chce to hlavne trpezlivosť a vôľu na sebe popracovať.Ale určite sa nedá schudnúť len z niektorých partií a ostatné nechať zachované. Vždy sa chudne tak celkovo. Teraz po pár rokoch som znovu začala pravidelne cvičiť. Ale už nie cielene na určité partie,hoci najviac predsa len na brucho,no nie už tak výrazne oproti iným partiám. A pridávam dosť kardio.Schudla som asi len tri kilá,spadla som dá sa povedať o jednu konfekčnú veľkosť,cítim to v páse,aj to brucho spadlo,ale okolie mi hovorí,že som pochudnutá aj v tvári,aj v prsiach. A viem,že podaktoré baby, ak idú na stepper,orbitrek,bežiaci pás,bicykel,tiež sa obalia potravinárskou fóliou na určité partie,údajne to pomáha. Ja by som sa do toho nebalila,mala by som pocit,že mi splesnie telo. Ale viera uzdravuje,hovorí sa,nech si to každá vyskúša na sebe. No aj tie,čo sa do tej fólie balia,chudnú celkovo,chcú schudnúť celkovo,len hovoria,že chcú predsa len najviac tam.Nerobia to preto,aby schudli len na určité partie.

[zruseny12]

A-Z
tak to by si sa cudoval/a kolko veci sa pise teoreticky,ale v reale a v zivote a v praxi je to nieco ine...

HELP
tak ako sa poznam,tak mne sa to snivat nebude,lebo ja tento problem nemam,takze zaspavat budem a mysliet budem uplne na nieco ine :0)))))a nie na chudnutie...takze nebudem ti mat,co k tomu napisat...ale fakt uz idem...