lsk prirchodnost vaječnikov

nataly26

jancecka určite si štastna čo ja by som za to dala keby som otehotnela aleuž mam 34rokov a stale dufam uvidim čo mi povedia po laparoskopii už sa neviem dočkat idem teraz v štvrtok čakala som mesiac musiš mat predoperačne vyšetrenie na internom a sestrička ma objednala cez plodne dni čiže na 14den od menzesu

jancecka

ahoj nataly, mne povedali presne to isté ako holke s nickom laparoskopia, vraj zostáva len umelé oplodnenie, nijak operačne sa to odstrániť nedá. Bola som z toho smutná, dlho sme rozmýšlali či ísť na umelé oplodnenie, a okolo týchto Vianoc sme sa rozhodli, že to necháme tak, a poprípade umelé oplodnenie zvážime, ak budeme mať obaja 30 rokov, teraz máme 26 a 27 rokov. A do mesiaca som otehotnela prirodzenou cestou a lekári sú udivení, že stal sa zázrak :D som v štvrtom mesiaci :D

nataly 26

ja sa tiež bojim takého výsledku a čo ti povedali neda sa to nejak liečit nejake prefuky alebo čistenie lebo sa snažime o dieta a nejak sa nedari

laparoskopia

podstúpila som to pred letom pred dvomi rokmi, robili mi to v narkóze, čiže som nič necítila, po operácii som len raz zvracala z tej narkózy, inak mi nič nebolo, ani ranka ma nebolela, žiadne potiaže, veľmi dobre som to znášala až na výsledok - vajcovody neprechodné